PC Açılırken Uyku Moduna Geçme Sorunu

chuckypancamOZ.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba Technopat sakinleri. Bugün sabah bilgisayarımı açtım. Bir güncelleme yaptım. Sonra "PC'nin algılayabilmesi için yeniden başlatmanız gerekmektedir" gibi bir uyarı çıktı. Yeniden başlattım. Daha MSi veya Bios ekranı çıkmadan "Uyku moduna hazırlanıyor" diyor. Ne MSi ekranı açılıyor ne başka bir şey. Monitörde sinyal yok, ama kasa çalışıyor. Ne olur yardım edin, daha 3-4 günlük bilgisayar :(

Arkadaşlar ne olursunuz yardım edin. Sebebi nedir acaba :(

Şimdi de PC'nin güç ışığı yanmıyor.

Hayır, güncellemeyi tam yaptı. Hatta 'PC'nin yeninden başlaması gerekiyor' uyarısı verdi. 'Tamam' dedim. Deyiş o deyiş.

Flash'ta var zaten hâlihazırda W10. Format mı atayım yani? Flash'ı takınca onu da okumazsa ne olacak? Bu sefer çöp olur herhâlde.

Güncellemeler yeniden başlat dedikten sonrada devam edebiliyor. Hatta devam etmek için sistemi yeniden başlatmanı istiyor. Kesin konuşmamakla birlikte böyle durumlar olması sözkonusu onun haricinde yapılabilecekler üstte söylenmiş. En kötü sistemi yeni aldığından aldığın yere geri iade edersin öyle hop yandım bittim diye hemen karalar bağlama.

Anakart veya işlemcide sorun varmış. Çok şanssızım. 4-5 günlük tertemiz PC bozuldu. Bu hafta içinde anakartı veya işlemciyi Vatan'a götüreceğim. Sanırım anakartta sorun. İşlemci kolay kolay bozulan bir bileşen değil sonuçta. Anakartın aynısını verirler mi sizce arkadaşlar?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı