PC açılışta klavye kitlenmesi

MY7

Hectopat
Daha fazla  
Dediğim gibi çoğunlukla açılıştı kitleniyor daha yeni bilgisayar klavyenin tuş ışıkları yanıyor. Numlock yanmıyor, bu arada öylece gidiyor hiçbir tuş çalışmıyor. Driverları güncel PC de güncel Windows 10 Pro BIOS'dan USB ayarları, aygıt yöneticisinden USB ayarları, ne varsa bütün ayarlarını kontrol ettim. Güç şeçeneklerinden USB ayarlarını hepsi tamam fakat sorun çözülmedi.

Büyük ihtimalle problem bilgisayarın klavyeyi okumamasından kaynaklanıyordur genelde klavyeyi veya fareyi okumadığı zaman bilgisayar açılma ekranında kilitleniyor. Dün benim bilgisayarımda da şu zamana kadar hiç olmamışken ilk defa klavyeyi okumadığı için açılma ekranında kilitlendi. Klavyeyi çıkarıp ucuna toz girmişse onları temizle tekrardan tak ya da fareyi ikisinide yap

Yanlış anlad
Büyük ihtimalle problem bilgisayarın klavyeyi okumamasından kaynaklanıyordur genelde klavyeyi veya fareyi okumadığı zaman bilgisayar açılma ekranında kilitleniyor. Dün benim bilgisayarımda da şu zamana kadar hiç olmamışken ilk defa klavyeyi okumadığı için açılma ekranında kilitlendi. Klavyeyi çıkarıp ucuna toz girmişse onları temizle tekrardan tak ya da fareyi ikisinide yap
Yanlış anladın pc değil klavye kitleniyo bilgisayar açılıyo sıkıntı yok fare falan çalışıyo klavye tuş takım ışıkları falan yanıyo lakin tutuluyo ölece tuşlar çalışmıyo
Sistem özelliklerini belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
h55 anakart
i5 650-stock fan
8gb 1333 mhz
hdd li
Sistem özelliklerini belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.
h55 anakart
i5 650-stock fan
8gb 1333 mhz
hdd li

Yanlış anladın pc değil klavye kitleniyo bilgisayar açılıyo sıkıntı yok fare falan çalışıyo klavye tuş takım ışıkları falan yanıyo lakin tutuluyo ölece tuşlar çalışmıyo
O zaman klavyende bir problem vardır diye düşünüyorum. Normalde fare ve klavyenin tam o aşamada kilitlenmesinin sebebi bu genellikle.

Geri
Yukarı