PC açılışta mavi ekran verdi

eyup7

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'yi alalı 4 hafta oldu ve az önce açtığımda şifreyi girdim, İngilizce bir şeyler yazdı. Sadece restart yazısını görebildim ve :( şu şekilde bir ibare vardı. Yeniden başladı. Şu an bir problem yok ama ben PC'den pek anlamadığım için endişelendim. Neden böyle bir şey olmuş olabilir?

Dostum lütfen rehberi uygula ve bana linki at. Tekrar diyorum, başka bir şekilde yorum yapamam. Bu linki atmadığınız sürece son mesajım olacak konuda.
Dostum lütfen rehberi uygula ve bana linki at. Tekrar diyorum, başka bir şekilde yorum yapamam. Bu linki atmadığınız sürece son mesajım olacak konuda.

umarım yapabilmişimdir

O dosyayı alıp MediaFire'ye yükleyip buraya atmak zor olmasa gerek ya.

Eki Görüntüle 1925279

Kocaman "sizden istediğimizde yapmanız gerekenler" diye yazmışlar. Açıp okumadın mı?
google driveden yaptım

VPN ya da Proxy varsa kaldırın.

CPU-Z kaldırın.

EasyAntiCheat kullanan oyunları kaldırın.

MSI Afterburner kaldırın.

HD Tune ile Quick Scan kapalı Error scan yapın.

Varsa Kaspersky kaldırın.

O.C varsa kaldırın. Ayrıca Gigabyte yazılımlarını da kaldırın.

Açıkçası yıllardır konulara yazmasam da minidump incelerim. Ben hayatımda bu kadar fazla sorunlu Modül olan bir minidump görmedim.

VPN'ya da proxy varsa kaldırın.

CPU-Z kaldırın.

Easy Anti-Cheat kullanan oyunları kaldırın.

MSI Afterburner kaldırın.

HD Tune ile quick scan kapalı error scan yapın.

Varsa Kaspersky kaldırın.

O.C varsa kaldırın. Ayrıca Gigabyte yazılımlarını da kaldırın.

Açıkçası yıllardır konulara yazmasam da minidump incelerim. Ben hayatımda bu kadar fazla sorunlu modül olan bir minidump görmedim.

Kusura bakmayın yazamadım problemler yazdığınızdan ibaret değiil mi? Kaspersky'i kaldırırsam herhangi bir antivirüs uygulaması kullanmam gerekirmi ve olay görüntüleyicisi probleminede bakmak isterseeniz rica etsem bakar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı