PC alınırken nelere dikkat edilmeli?

furkan_q

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi sosyaller. PC almayı düşünüyorum; ama nereden alacağımla ilgili kararsız kaldım. İtopya, Gaming gen TR, Sinerji vb. siteler üzerinden almayı düşündüm; ama kargo ve ürün şikayetleri yüzünden tedirgin oldum. Sizce ne yapmalıyım? Bu konuları çok fazla düşünmeden direkt sipariş vermeli miyim sizce?

Herkese iyi sosyaller. PC almayı düşünüyorum; ama nereden alacağımla ilgili kararsız kaldım. İtopya, Gaming gen TR, Sinerji vb. siteler üzerinden almayı düşündüm; ama kargo ve ürün şikayetleri yüzünden tedirgin oldum. Sizce ne yapmalıyım? Bu konuları çok fazla düşünmeden direkt sipariş vermeli miyim sizce?

Dediginiz siteler guvenilir.

Kargo konusu kargocuya ve kargo sirketine bagli.

Şikayetvar sitelere bakarsan herhangi bir markanin ismini yaz ve sikayetlere bak, hepsinde sikayet var.

Siteden daha cok sistem onemli.

Hocam şikayetvar gibi sitelerde sadece şikayet oluyor zaten, herhangi bir markaya gidin hepsiyle alakalı şikayetler hep oluyor. Onlara çok bakmayın, önemli olan sağladığı ürün olmalı. Söylediğiniz sitelerin hepsi güvenli, şu aralar gaming gen gördüğüm kadarıyla daha iyi sistem topluyor. Bütçenize bağlı olarak dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
Kargo hasarlı gelir ise kargo şirketinden kaynaklıdır ve tutanak tutturup geri gönderirsiniz. Başka sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

Bana internetten hakkında şikayet bulunmayan 1 şirket söyler misin ? Nereden alırsan al istersen piyasaya fiyatının 2 katını öde her türlü sıkıntı yaşama ihtimalin var. Yolda kaza yapabilir diye otobüse binmemeye benziyor dediğin.

Nerede ucuzsa oradan alın. Hatta alırken buradan konu açın. O fiyata alabileceğiniz en iyisini önerirler. Dediğiniz siteler güvenlidir ayrıca. Bir hata olsa bile müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Şu ana kadar o sitelerden çok kez alışveriş yaptım bir sorunla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı