PC Aniden kilitleniyor

Hjiterisaky

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Bu sorunu yaklaşık 1 senedir çözemedim. Genellikle Twitch izlerken PC aniden kilitleniyor, ses falan gidiyor, kasa üstünden kapat aç yapmak zorunda kalıyorum. Acaba flash Player'da falan mı sorun var? Hep Twitch'te oluyor çünkü. Oyunlarda falan olmuyor, denemek için 15 saat oyunu açık tuttum sorun olmadı. Windows kurduktan sonra hiçbir driver falan kurmadım ne gibi şeyler önerirsiniz?

CCT ile donanım testleri yaptım hiçbir donanımda sorun yok sorun yazılımsal belli, YouTube'da olmuyor ama Twitch'te oluyor ilginç çekilde. Sorun olsa hep yapardı diye düşünüyorum. Memtest ile RAM'leri kontrol ettim onda da sorun yok. Çıldırmak üzereyim ne olur yardım edin :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Denedim, cookiler yüzünden oluyor diye düşündüm fakat o da değil sorun. Geçmişi de temizliyorum her seferinde o da değil :(

Sadece Twitch değil mi?
Eskiden var mıydı?
Ve sanki sorun ekran kartında gibi ama o da değil.
Twitch de bir şey izlerken CPU-GPU'yu ne kadar kullandığına bakar mısınız?

Sadece Twitch değil mi?
Eskiden var mıydı?
Ve sanki sorun ekran kartında gibi ama o da değil.
Twitch de bir şey izlerken CPU-GPU'yu ne kadar kullandığına bakar mısınız?
Evet sadece twitch,özellikle 2 monitör bağlayıp,youtube ile beraber denedim yine yaptı,
1 senedir yapıyor,
Evet ben de anlamadım,zaten ondan olsa 15 saat oyun oynayamazdım,
%17lerde GPU,%3lerde CPU.

Evet sadece Twitch, özellikle 2 monitör bağlayıp, YouTube ile beraber denedim yine yaptı,
1 senedir yapıyor,
Evet ben de anlamadım, zaten ondan olsa 15 saat oyun oynayamazdım,
%17'lerde GPU,%3'lerde CPU.

Neden kilitlenir şöyle:

1- Yetersiz RAM belleği. 2- İşlemcinin aşırı ısınması. 3-Programlardan kaynaklanan sorunlar. 4-Güncelleme yapılmaması (İşletim sistemi, anakart, ekran kartı vb.).
Bunlar yüzünden olabilir.
Sıcaklıkları nasıl?

Neden kilitlenir şöyle:

1- Yetersiz RAM belleği. 2- İşlemcinin aşırı ısınması. 3-Programlardan kaynaklanan sorunlar. 4-Güncelleme yapılmaması (İşletim sistemi, anakart, ekran kartı vb.).
Bunlar yüzünden olabilir.
Sıcaklıkları nasıl?
Hocam hepsi normal,ramleri memtest ile denedim 3 kere sorun çıkmadı,
Twitchte iken ısınmıyor,
3-PCde cod,spotify,discord ve Obs var hocam,2 TB boş alanla beraber.BIOS ve NVIDIA'lar da tamam.

Geri
Yukarı