Çözüldü PC bazen kendini kapıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam. Geçen PC INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE hatası verdi geri yükleme yaparak 20 Mayısa yükledim hata çözüldü. Ama artık bazen PC kendini kapatıyor çözümü nedir? Bir de PC yük altındayken hiç kapanmıyor geçen risecraft girdim arkadaşla sabahladım kapanmadı. Ama film izlerken çat diye kapandı bir ara.

SSD olduğunu ne zaman söyledim.
Aha hocam tam yazarken yine kapandı.

Garip... Bad sectorler diske saçılmış bir biçimde mi yoksa sadece üst veya altta mı? Olmadı llf veya HDD Regenerator kullandıktan sonra test et, ya da direk o kısmı diskten kırp.
SSD olduğunu ne zaman söyledim.
Aha hocam tam yazarken yine kapandı.

Chrome veya tarayıcından başka bir şey açık değil değil mi?

Selam. Geçen PC INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE hatası verdi geri yükleme yaparak 20 Mayısa yükledim hata çözüldü. Ama artık bazen PC kendini kapatıyor çözümü nedir? Bir de PC yük altındayken hiç kapanmıyor geçen risecraft girdim arkadaşla sabahladım kapanmadı. Ama film izlerken çat diye kapandı bir ara.
Bilgisayarın aşırı ısınıyor, termal macunu değiştir ve tozu temizle. Yük altında kapanmasının sebebi normal çalışırken ısınmaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı