PC donanımları için indirim günleri ne zaman?

tolga3840

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PC toplayacağım. Çok esnek olmayan bir bütçem var. Hemen hemen her gün parçaların fiyatlarına bakıyorum. Toplayacağım sistem: RX570 Pulse ITX, Ryzen3 2200G, A320M, 8×2 16 GB 3000MHz RAM, 500Watt PSU ve SSD. 1TB harddiskim mevcut.

Size sorum PC bileşenleri satan firmaların, sitelerin bildiğiniz indirim günleri var mı, önümüzdeki tarihlerde? İnternete çok baktım ama bununla ilgili bir şey bulamadım. Benim bildiğim en yakın halloween var. Sizin de bildiğiniz belli tarihler varsa ya da indirim olduğunu bildiğiniz güvenilir siteler varsa yazar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne zaman indirim yapacakları belli olmuyor, yakın zamanda Vatan Bilgisayar'da KDV indirimi vardı mesela. Ekstra Hepsiburada, İtopya, Teknobiyotik gibi yerleri de takip edebilirsiniz. Zaman zaman güzel indirimler olabiliyor. En önemli indirim zamanı kara cuma indirimleridir sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı