PC donuyor ve bip sesi çıkarıyor

Emirates666

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar PC oyun oynarken donuyor sonra bip bip diye ses çıkarıyor. Sadece oyunda da donmuyor bir program açarken de donuyor bir de video çektim bakarsanız çok sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı şu an bende var ve çözüm bulamıyorum. Ses filan her şey aynı.

Ben sorunu çözdüm yeni ekran kartı aldım ama sizinki laptop olduğu için ekran kartın da bir problem olacağını düşünmüyorum eğer garantisi varsa garantiye yollayın yoksa sorun RAM'den büyük ihtimal eğer biliyorsanız laptop arkasını açıp RAM'leri çıkartıp bir temizleyin bilmiyorsanız iyi bir bilgisayarcıya götürün.

Ben sorunu çözdüm yeni ekran kartı aldım ama sizinki laptop olduğu için ekran kartın da bir problem olacağını düşünmüyorum eğer garantisi varsa garantiye yollayın yoksa sorun RAM'den büyük ihtimal eğer biliyorsanız laptop arkasını açıp RAM'leri çıkartıp bir temizleyin bilmiyorsanız iyi bir bilgisayarcıya götürün.
Teşekkür ederim, aslında ben de ekran kartımdan şüpheleniyorum çünkü pek iyi bir ekran kartı değil.
Garantiye de 2 ay önce göndermiştim batarya değişimi için 1 buçuk aydan uzun sürdü. Ve o süre içerisinde de garanti süresi bitti. Ama sanırsam tamir süresi garantinin son tarihine ekleniyordu ama tekrar 1 ay beklemeyi pek göze alamıyorum açıkçası. Hatta garantiye göndermeden önce asla böyle bir şey olmamıştı. Son 1 haftadır oluyor.
Çok teşekkürler yine de öncelikle bir ram için tavsiyenizi deneyeceğim.

HP mi? HP ise bende de bu sorun var. HDD'yi çok zorlayınca yapıyor.

Evet HP. HDD'yi zorlamak derken üstüne bir şey yazdırırken veya okurken mi?
Mesela Windows 10 sanal bilgisayarı açıp Discord'u açınca bunu yapıyor. SSD ile muhtemelen düzelecektir.

Geri
Yukarı