PC donuyor

Ali998

Centipat
Daha fazla  
Laptop kullanıyorum. Laptop normalde donmuyor ancak harici bir HDD'den boot edip kullanmaya başlarsam donuyor. HDD'ye sağlık testi yapamıyorum çünkü HDTune, CrystalDiskInfo gibi programlar HDD'yi tanımıyor. Sadece Bad Sector testi yaptım ve temiz çıktı. Ne yapabilirim?

HDD:

1618904826258.png

Diskin 2011'den kaldığının farkındayım ancak bu HDD'nin benim için önemi çok büyük. İçindeki bilgiler açısından değil ama böyle bir HDD'ye sahip olmam gerek.
Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Laptop kullanıyorum. Laptop normalde donmuyor ancak harici bir HDD'den Boot edip kullanmaya başlarsam donuyor. HDD'ye sağlık testi yapamıyorum çünkü HD Tune, CrystalDiskInfo gibi programlar HDD'yi tanımıyor. Sadece Bad Sector testi yaptım ve temiz çıktı. Ne yapabilirim?

HDD:

Eki Görüntüle 983513

Diskin 2011'den kaldığının farkındayım ancak bu HDD'nin benim için önemi çok büyük. İçindeki bilgiler açısından değil ama böyle bir HDD'ye sahip olmam gerek.
Yardım edenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Benim de 2010 olan HDD diskim var ama Crystal programında test ettim ve çalışdı

Ne yaparken donmalar oluyor? Aynı disk bende de var.
Değişiyor. Aralıkları bile farklı ama şimdi sorunun diskten değil benim PC'den olduğunu fark ettim. PC donuyor. Tabii yeni konu açmak için limit var. Şimdilik diğer forumlara açayım konu buraya da açarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı