PC donuyor

Emrewwes

Decapat
Daha fazla  
PC'yi bilgisyarcıya götürdüm, donma oluyordu. Wireless Wi-Fi kullanıyordum, ondan oldugunu soyledı. Orada Ethernet taktı oyle bır şey olmadı. Acaba alakası var mı? Orengın Valorant'ta ekran donuyor ama arka planda baska bır seyler yapabılıyorum, arkadasımın DC'den sesı kesılıyor. Chroma bır şey yazıyorum donuyor, 2-3 sanıye sonra yazıyor. İnternetle alakalı olabılır mı Ethernet kullanmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
PC'yi bilgisyarcıya götürdüm, donma oluyordu. Wireless Wi-Fi kullanıyordum, ondan oldugunu soyledı. Orada Ethernet taktı oyle bır şey olmadı. Acaba alakası var mı? Orengın Valorant'ta ekran donuyor ama arka planda baska bır seyler yapabılıyorum, arkadasımın DC'den sesı kesılıyor. Chroma bır şey yazıyorum donuyor, 2-3 sanıye sonra yazıyor. İnternetle alakalı olabılır mı Ethernet kullanmalı mıyım?
İnternetle alakası yok bunun.

Hocam işlemcı sıcaklıgı artınca da oluyor onunla ılgısı olabılırmı bir de PC de vırus var galıba.

İşlemcilerinin sıcaklık değerleri var geçince işlemciye zarar veriyor donma kasma gibi sebep veriyor işlemcinin bilgilerine bak üstünde takılıyorsa bir format at bir termal macununu değiştir.

Geri
Yukarı