PC durduk yere kapanıyor

canerosman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, PC istisnasız günde 10 kere falan kapanıyor. LoL oynuyorum, 1 el atıyorum oyun bitiyor kapanıyor. Overwatch oynuyorum 1-2 el oynadıktan sonra kapanıyor. CS:GO oynadım oyunun ortasında kapanıyor. Nasıl çözebilirim?

Oyun oynarken sıcaklıktan dolayı kapatıyor olabilir.

Büyük ihtimal PSU ölmüştür. Bileşenler yüke bindiği anda çöküyordur. Marka modeli nedir?

Onun dışında işlemci OC yaptıysan voltaj değeri düşük olduğu için kaldıramıyordur yüke binince.

PSU dan cızırtı filan geliyor mu?

Isındığı için de olabilir sıcaklık değerleri nedir?

Merhaba, PC istisnasız günde 10 kere falan kapanıyor. LoL oynuyorum, 1 el atıyorum oyun bitiyor kapanıyor. Overwatch oynuyorum 1-2 el oynadıktan sonra kapanıyor. CS:GO oynadım oyunun ortasında kapanıyor. Nasıl çözebilirim?

Bende de buna benzer bir sorun vardı hard disk bozulmuş dediler değiştirince çözülü ama sizinkini bilmem.

Bu tarz bir sorun bende de var ama ısınmayla alakalı olduğu belli pc ye resmen vantilatör tutuyorum hiçbir oyunda kapanmıyor ama vantilatör ya da soğuk hava olmazsa kapanıyor.Temizlik vb şeyleri de denedim çözemedim sorun ne olabilir?Cpu gpu dereceleri normal cpu 50 dereceden yukarı görmüyor keza ekran kartı da max 70 derece.

Geri
Yukarı