PC ekranını TV'ye yansıttıktan sonra monitör görüntü vermiyor

partmenion

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar HDMI kablosu ile PC mi TV'ye yansıttım ve ayarlardan sadece 2.ekranı gösteri seçtim ardından monitörü çektim çıkarttım sonra TV ti kapatıp baştan denemek istedim lakin bu sefer kendi monitörüm açılmadı no signal hatası verdi televizyondan HDMI seçsemde bağlı olduğu halde televizyona da görüntü gelmiyor ne monitör ne TV'den görüntü geliyor kasa çalışır halde kabloların doğru yerde ve tam takılı olduğundan eminim sanırım ayarlardan seçtiğim sadece 2.ekranı yansıt ayarının neticesinde bu hatayla karşılaşıyorum ama 2.ekran (yani TV) de HDMI de görüntü vermiyor ne yapmalıyım (TV m de eski model plazma bir Grundig)

Arkadaşlar HDMI kablosu ile PC mi TV'ye yansıttım ve ayarlardan sadece 2.ekranı gösteri seçtim ardından monitörü çektim çıkarttım sonra TV Ti kapatıp baştan denemek istedim lakin bu sefer kendi monitörüm açılmadı no signal hatası verdi televizyondan HDMI seçsemde bağlı olduğu halde televizyona da görüntü gelmiyor ne monitör ne TV'den görüntü geliyor kasa çalışır halde kabloların doğru yerde ve tam takılı olduğundan eminim sanırım ayarlardan seçtiğim sadece 2.ekranı yansıt ayarının neticesinde bu hatayla karşılaşıyorum ama 2.ekran (yani TV) de HDMI de görüntü vermiyor ne yapmalıyım (TV m de eski model plazma bir Grundig)

Yalnızca 2 ci ekranı seçersen görüntü monitörden gider sadece TV'ye verir. Kabloyu çıkardığın zaman görüntü otomatik olarak monitöre tekrar gelir.

Arkadaşlar HDMI kablosu ile PC mi TV'ye yansıttım ve ayarlardan sadece 2.ekranı gösteri seçtim ardından monitörü çektim çıkarttım sonra TV Ti kapatıp baştan denemek istedim lakin bu sefer kendi monitörüm açılmadı no signal hatası verdi televizyondan HDMI seçsemde bağlı olduğu halde televizyona da görüntü gelmiyor ne monitör ne TV'den görüntü geliyor kasa çalışır halde kabloların doğru yerde ve tam takılı olduğundan eminim sanırım ayarlardan seçtiğim sadece 2.ekranı yansıt ayarının neticesinde bu hatayla karşılaşıyorum ama 2.ekran (yani TV) de HDMI de görüntü vermiyor ne yapmalıyım (TV m de eski model plazma bir Grundig)

Bilgisayarı yeniden başlattınız mı, W+CTRL+Shift+b, Win+p denediniz mi?

Reis sorun şu ki klavyeyi bağlıyorum klavyeninde ışığı yanmıyor

Yalnızca 2 ci ekranı seçersen görüntü monitörden gider sadece TV'ye verir. Kabloyu çıkardığın zaman görüntü otomatik olarak monitöre tekrar gelir.

Kabloları çıkarttım PC'yi baştan kurdum ama monitör görüntü vermiyor ya

Bilgisayar açılıyor monitöre de TV ye de görüntü gelmiyor bu yüzden dediğin işlemleri de yapmam olanaksız

Son düzenleme:

Geri
Yukarı