Çözüldü PC fişi ilk takıldığında kendi kendine açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HCS38

Decapat
Daha fazla  
PC'nin fişini taktığımda kendi kendine açılıyor ama tekrar taktığımda açılmıyor, sadece fişi ilk taktığımda açılıyor.ne yapabilirim?

Son düzenleme:
BİOS güncelleyin çözülür diye düşünüyorum. Ya da BİOS ayarlarında böyle bir seçenek var ise kapatın.

Son düzenleme:
Öncelikle BIOS ayarlarınızı sıfırlamayı deneyin sonrasında güncelleme varsa yükleyebilirsiniz bu iki yöntem çözemez ise fiziksel bir sorun olabilir.

msi b450 gaming plus max anakartım ama ne yaptıysam nafile düzelmedi
pcyi kapatıp fişini çektikten 5dk sonra tekrar fişe taktığımda kendi kendine açılıyor
biostan bulamamışta olabilirim biostan nereye girmem gerekiyor ?

MSI B450 GAMING Plus Max anakartım ama ne yaptıysam nafile düzelmedi.
PC'yi kapatıp fişini çektikten 5dk sonra tekrar fişe taktığımda kendi kendine açılıyor.
BIOS'tan bulamamışta olabilirim BIOS'tan nereye girmem gerekiyor?

BIOS sıfırlama işlemini başarılı bir şekilde yapmanız durumunda sistem normale dönmesi gerekir aynı anakartı kullanıyorum sıfır BIOS üzerinde bu şekilde bir problem bulunmuyor.

Son olarak uzay montaj ile deneme yapmanızı öneririm anakart kasa üzerinden şase alıyor olabilir.

BIOS sıfırlama işlemini başarılı bir şekilde yapmanız durumunda sistem normale dönmesi gerekir aynı anakartı kullanıyorum sıfır BIOS üzerinde bu şekilde bir problem bulunmuyor.

Son olarak uzay montaj ile deneme yapmanızı öneririm anakart kasa üzerinden şase alıyor olabilir.
Biosu bi kaç gün önce guncellemistim şimdi bı önceki sürümü yükledim sorun şu anlık yok gibi
Zaten bu sorun biosu guncelledikten sonra ortaya çıktı büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı