PC FPS oyunları kaç yaşına kadar oynanır?

Alfirk

Kilopat
Selamlar. Herkese merhaba. PC oyunları kaç yaşına kadar oynanır? Aslında genel değil, genelde olabilir ama dediğim oyunlar; CS:GO ve PC PUBG.
Bu iki rekabetçi oyunu çok seviyorum yani gerçek hayatta da rekabeti maçları sevdiğim için olabilir, bu iki oyun benim için en iyiler.
Hikayeli oyunlar sıkıcı geliyor :)

Şimdi PUBG değil de, CS:GO çok fazla odak ve refleks isteyen bir oyun PUBG o kadar değil bence. Yani bu iki oyun en fazla kaç yaşına kadar oynanır?
Yani mesela gençken oynayış ile yetişkin yaşlarda oynayış bir olur mu?

Yani yaşlanınca odak refleks azalır mı? Bu yüzden o iki oyunda performans başarı azalır mı?

Yani en fazla kaç yaşına kadar oynanır? Genç yaşlarda (20-30) oynayış ile aynı performansı kaç yaşına kadar oynayabiliriz?

Dün Twitch'ten bir kanalı izliyorum denk geldi adamı da sevdim ArmutTV, sanırım biraz yaşlı olabilir ama çok süper oynuyordu.

Oyunu zevk için oynuyorsanız yaşı yoktur. Profesyonel anlamda oynuyorsanız ve bunu bir e-spor gibi görüyorsanız ilerleyen yaşlarda insan refkleslerinde bildiğim kadarıyla azalma yaşanabildiği için elbette genç yaşlarda daha iyi oynanabilir diye düşünüyorum.

"İşleyen demir pas tutmaz" demişler. Verilen tepkimeler tabii ki zamanla azalır ama bu tamamen sizin kendinizi nasıl geliştirdiğiniz ile ilgili bir durum. (Kanaatimce)

Yaşınız be beceriniz müsait olsa bile bir süre sonra sıkılırsınız, mesela ben PC topladığımda en çok oynamak istediğim oyun PUBG idi 8 ay oldu PC’yi alalı sıkıldım, hikaye oyunlarına sardım😁

Oyunu zevk için oynuyorsanız yaşı yoktur. Profesyonel anlamda oynuyorsanız ve bunu bir e-spor gibi görüyorsanız ilerleyen yaşlarda insan refkleslerinde bildiğim kadarıyla azalma yaşanabildiği için elbette genç yaşlarda daha iyi oynanabilir diye düşünüyorum.
Evet, tabi ki keyif için zevk için arkadaşlarla oynuyoruz :) Hayır e-sporcu profesyonel değilim ama ister istemez bu tür oyunlarda bir böyle hırs falan oluyor yani %90 zevk, keyif için oynuyorum geri kalanı rekabet hırs :) Teşekkür ederim.
Fark eder tabii ki ama algı o kadar da gwrilemez herhalde. Daha yaşlanmadık:) İstediğin kadar oynayabilirsin, oyun bitinceye kadar. Eğlenmen önemli.
Aynen çok teşekkürler :)
Yaş ile alâkası yok. LoL’de 52 yaşında olup cha rush yapan adam tanıyorum. Gönül meselesi.
Çok iyi, teşekkürler.
Yaş ile alakası yok babam 53 yaşında rus PointBlank oynuyor sövüyor vuruyor felan filan. :D
:D çok iyi
Ben en son 65 yaşında bir emekli pilotla World War Z oynuyordum. Oyunun yaşı yoktur, kahvede okey oynayanla bilgisayar oyunu oynayan aynı. Amaç keyifli vakit geçirmek.
Hocam çok teşekkürler çok mantıklı :)
Oyunun bir yaşı yoktur.
Kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı