PC Game Pass alınır mı?

Game Pass hakkında en ufak bir bilgim yok. Aylık olarak 30 TL gösteriyor, peki bunu daha düşük fiyatlara alabilmek mümkün mü? Ayrıca şu zamanlar pek boş durumda değilim, Game Pass'in içinde chill oyun önerileriniz var mıdır?(örneğin: Goat Simulator, Gang Beasts vb. simulasyon oyunları falan.) Cahilliğim için kusura bakmayın.

Hocam 30 TL sadece popoyesdan bile 1 menu bile alamazsınız yani insanlar para vermeyeyim diye o kadar uğraşıyor sonra hepimiz çekiyoruz ilk başta Netflix deneme üyeliğini kaldırdılar sonra 8 TL'lik amazona dogrulama getirdiler aylık 30 TL ile hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Ucuza bulabilirsiniz ama ne kadar güvenilir tartışılır. Yanlış hatırlamıyorsam goat Simulator vardı. Ama kesinlikle alınır Game Pass sisteminiz iyi ise.

Ultimate'de EA Play vardı sanırım normalin de yoktu.
Forumda 13 TL'ye Ultimate Gamepass kod satan var, aynı zamanda güvenli tercih edilir.

Tabiki alınır, büyük küçük bir çok oyun bulunuyor, son çıkan büyük AAA oyunlarından Atomic Hearts ve Wo Long da dahil mesela. Onun dışında LoL oynuyorsanız hesabınıza bağladığınızda LoL deki bütün şampiyonları açıyor ve %20 xp takviyesi veriyor, ayrıca TFT için ücretsiz olarak petlerden veriyor.

Game Pass hakkında en ufak bir bilgim yok. Aylık olarak 30 TL gösteriyor, peki bunu daha düşük fiyatlara alabilmek mümkün mü? Ayrıca şu zamanlar pek boş durumda değilim, Game Pass'in içinde chill oyun önerileriniz var mıdır?(örneğin: Goat Simulator, Gang Beasts vb. simulasyon oyunları falan.) Cahilliğim için kusura bakmayın.

Özellikle oynamak istediğin oyun varsa al yoksa ben aldım aşırı sıkıcı boş oyun var a+ oyunlar çok az bana göre.

Var diye biliyorum yoksada bazı sitelerde o kodları alan arkadaşlar ucuz fiyata satıyor3 aylık mesela 20 TL İtemsatış gibi sitelerde oluyor bu.
Hocam abim almış bile😅. İçinde iyi oyunlar var gibi. Ve alıcı satıcı işlerine pek bulaşasım gelmedi, direkt aldık.

Özellikle oynamak istediğin oyun varsa al yoksa ben aldım aşırı sıkıcı boş oyun var a+ oyunlar çok az bana göre.

Doom tarzı oyunlar olduğu için bence gayet makul. Ama abimin laptop gidince Doom tarzı oyunları 60 FPS oynayabilecek miyim, orası muamma😅

Yeni konular

Geri
Yukarı