PC Game Pass alınır mı?

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Game Pass hakkında en ufak bir bilgim yok. Aylık olarak 30 TL gösteriyor, peki bunu daha düşük fiyatlara alabilmek mümkün mü? Ayrıca şu zamanlar pek boş durumda değilim, Game Pass'in içinde chill oyun önerileriniz var mıdır?(örn: goat simulator, gang beast vb. simulasyon oyunları falan.) Cahilliğim için kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass alınır sana 30 TL'ye bayağı oyun sunuyor içinde hikaye oyunu serisi olarak en sevdiğim yakuza serisi var ve FIFA 22 ve Football Manager oyunları da olması lazım diye hatırlıyorum bayağı seçeneğin var yani Game Pass'de.

Game Pass hakkında en ufak bir bilgim yok. Aylık olarak 30 TL gösteriyor, peki bunu daha düşük fiyatlara alabilmek mümkün mü? Ayrıca şu zamanlar pek boş durumda değilim, Game Pass'in içinde chill oyun önerileriniz var mıdır?(örneğin: Goat Simulator, Gang Beasts vb. simulasyon oyunları falan.) Cahilliğim için kusura bakmayın.

Ucuza bulabilirsiniz ama ne kadar güvenilir tartışılır. Yanlış hatırlamıyorsam goat Simulator vardı. Ama kesinlikle alınır Game Pass sisteminiz iyi ise.

Game Pass alınır sana 30 TL'ye bayağı oyun sunuyor içinde hikaye oyunu serisi olarak en sevdiğim yakuza serisi var ve FIFA 22 ve Football Manager oyunları da olması lazım diye hatırlıyorum bayağı seçeneğin var yani Game Pass'de.

Ultimate'de EA Play vardı sanırım normalin de yoktu.

Sanırsam yeni abonelik alacaklara bedava kodlar falan oluyormuş. O tarz şeyler hala var mı?

Alacaksanız 15 daha verip Ultimate alın derim, daha fazla oyun veriyor. Ayrıca buluttan oynamaya ve bedava DLC kazanmanızı sağlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı