PC Game Pass alınır mı?

Evet GeForce NOW tarzı ama biraz uğraştırıyor illa Game pad olmasına gerek yok bir eklenti vardı öyle klavyeden oynayabiliyordun ama Türkiye de açık olmadığı için VPN ile girmen gerek.
Hocam hiç uğraşasım gelmedi 30 tl lik paket yeterli gibi, ben sadece biraz daha ucuzunu bulmaya çalışıyorum.

1 aylık Xbox Game Pass Ultimate 11.90₺, Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

konu günceldir. Mart 2023 itibarıyla satışlar halen devam ediyor.

bu kodları eğer hesabınızda daha önceden üyelik aldıysanız veya kod kullandıysanız dahi kullanabiliyorsunuz.

hiçbir engel olmadan daha önceden kod kullandığınız hesapta istediğiniz gibi kullanabilirsiniz!
  • Çalışmayan kod yoktur, çalışmıyorsa yenisi verilecektir.
  • Kodu etkinleştirmek için kart bilgisi girilmeli, içinde para olmasına gerek yok.
  • Kodu kullandıktan sonra size Discord için 3 aylık Nitro kodu vermektedir.
  • Birden fazla kod alırsanız üst üste kullanabilirsiniz.
  • Daha önceden kod kullandığınız hesapta kullanabilirsiniz.
1 adet 1 aylık Game Pass Ultimate kodu 11.90 TL.
Toplu alımlar için indirim yapılır.
Güncel stok: 15+

Ödeme: Papara, ininal, Tosla veya Havale/EFT.
Discord: Kaaniergul#9528 (ekleyemediyseniz Discord adresinizi yazabilirsiniz.)
Discord adresiniz yoksa farklı bir iletişim adresinizi yazabilirsiniz, anında geri döneceğim.

Yasaklanmadı diye biliyorum. Bu konuya bakabilirsiniz.

Hocam hiç uğraşasım gelmedi 30 TL'lik paket yeterli gibi, ben sadece biraz daha ucuzunu bulmaya çalışıyorum.

Yani ucuza bulabilirsiniz dediğim gibi ama ne kadar güvenilir tartışılır bir arkadaş satıyordu güvenilir diyorlardı ama burada ticareti yasaklandı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı