PC Görüntü gelmeme Sorunu

betalifev1

Hectopat
Arkadaşlar dün bilgisayarımı odadan odaya taşıdım gayet düzgün bi şekilde fakat kurarken dvi vga dönüştürücüsünün yalama yaptığını farkettim, kasaya bağlı kısmını söktükten sonra monitorden gelen kabloyu çekip çıkardım. Yeni bir dönüştürücü aldım. Bilgisayarı çalıştırdım ama görüntü gelmedi belki çekerken kabloyu zarar vermesinden diye başka bi kablo ile denedim yine de sorun düzelmedi. Sonra entegre ekran kartını kullanmayı deneyip yine görüntü alamayınca televizyonda hdmi ile denedim ama yine görüntü gelmedi çıldırmak üzereyim sizce problemin kaynağı nedir?

Monitör power kartının üzerinde kondansatör şişmesi yada monitor power karti yanmadiysa ben bir şey bilmiyorum götürsün bilgisayarciya monitörü görelim sonucu bu kadar iddaliyim.

Bilgisayarın çalışıp çalışmamasını monitör belirlemez monitörsüz de bilgisayar çalışabilir. Bilgisayarın şu anda açılmama problemi var normal bir şekilde açılıp da ekrana görüntü gelmemesi durumu söz konusu değil.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı