Çözüldü PC HDD'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fruther

Hectopat
Daha fazla  
Bugün depolama aygıtı olarak kullanacağım, Windows 10 kurulu HDD'yi PC'ye bağladım. Ardından biçimlendir yaparak tüm Disk'leri sıfırladım, yeniden başlattım ve eskiden takılı olan HDD'yi PC görmemeye başladı. Önceden BIOS'a atıyordu, şimdi uzun bir süre yanıp sönen beyaz bir çizgi geliyor ekrana, ardından Reboot hatası veriyor. Kabloları değiştirdim, güç bağlantısını değiştirdim ancak sorun hala düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Büyük ihtimal Windows yüklü olan hddniz sorunlu. Format belleği hazırlayıp yeni hddnizi formatlayın. Öyle kullanın.

Tamam, format dosyasını yükleyeceğim ancak, Memtest86 kurulu bir USB belleğim var sadece.
Nasıl tekrardan USB belleğe çevirebilirim?

Başka bir bilgisayar yardımı ile girip bu bilgisayardan flash belleğine sağ tıklayıp FAT32 seçip biçimlendirin. Ardından Rufus ile burada anlatıldığı şekilde kurulum yapın.

Başka bir bilgisayar yardımı ile girip bu bilgisayardan flash belleğine sağ tıklayıp FAT32 seçip biçimlendirin. Ardından Rufus ile burada anlatıldığı şekilde kurulum yapın.

Rufus linkini bulamadım, nereden indirebilirim?

Geri
Yukarı