PC hızlı kapandı normal mi?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Sistemi Windows üzerinden kapatma tuşuna bastım, 1.5-2 saniye sonra falan kasa kapandı. Bazen biraz daha uzayabiliyor bu süre. Normal sayılabilir mi? Sistem altta yazıyor. Hızlı başlatma kapalı olduğu için sanırım.

AMD Ryzen 5 2600, MSI RX 570 8 GB, CMK16GX4M2E3200C16, MSI B450A-Pro, Toshiba TR200 240GB, Aerocool KCAS 600W, XPG Spectrix S40G 256 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi Windows üzerinden kapatma tuşuna bastım, 1.5-2 saniye sonra falan kasa kapandı. Bazen biraz daha uzayabiliyor bu süre. Normal sayılabilir mi? Sistem imza da yazıyor. Hızlı başlatma kapalı olduğu için sanırım.
Ne kadar uzun süre kaldığınıza bağlıdır. Uzun sure bilgisayarda vakit geçirdiyseniz, Ne kadar uygulama kullandıysanız önbellek dolar. Ve uygulamaları kapatıp kendisini kapatıyor.

Ne kadar uzun süre kaldığınıza bağlıdır. Uzun sure bilgisayarda vakit geçirdiyseniz, Ne kadar uygulama kullandıysanız önbellek dolar. Ve uygulamaları kapatıp kendisini kapatıyor.
Hocam ceza yemiştim kusura bakmayın.Pc 8 buçuk saattir açıktı.Ya o yüzden,ya da hızlı başlatma kapalı olduğu için sanırım.
Isınması ile ilgili olabilir ya da fastboot BIOS ayarlarınla ilgili olabilir her iki durumda da normaldir.
Ceza yemiştim yazamadım.Pc 8 buçuk saattir açıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı