PC HOCASI-GG2 alınır mı?

Bütçe
4500

Nness

Femtopat
Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle sorum ben kendime fiyat performans bir bilgisayar arıyorum ve bu bilgisayar ile Twitch'de yayın açacağım.

Oynayacağım oyunların çoğu belli zaten. Sea of thives, Valorant, LoL, CS:GO gibi oyunlar.

Ben daha yeni paylaşılan videodan bu bilgisayarı gördüm açıkcası dikkatimi çok çekti.
Ben bu bilgisayarı alınca bilgisayar açısından gerek yayın açarken gerek kaliteli oyun performansı için geride kalır mıyım yoksa yeterli mi?

Not: Bunu alıp üzerine parça da ekleyebilirim. RAM falan.

Not 2: Siz söylemeden de söyleyeyim yayın için yeterli uploadım var o açıdan problem yok.

SSD kronik sorunlu.

Merhaba arkadaşlar.
Öncelikle sorum ben kendime fiyat performans bir bilgisayar arıyorum ve bu bilgisayar ile Twitch'de yayın açacağım.

Oynayacağım oyunların çoğu belli zaten. Sea of thives, Valorant, LoL, CS:GO gibi oyunlar.

Ben daha yeni paylaşılan videodan bu bilgisayarı gördüm açıkcası dikkatimi çok çekti.
Ben bu bilgisayarı alınca bilgisayar açısından gerek yayın açarken gerek kaliteli oyun performansı için geride kalır mıyım yoksa yeterli mi?

Not 2: Siz söylemeden de söyleyeyim yayın için yeterli uploadım var o açıdan problem yok.
1-Anakart ileriye dönük değil.
2-Ekran kartı ısınıyor.
3-SSD kronik sorunlu.
4-Kasanın hava akışı kötü, alınmaz.
Bütçe belirtin biz ayarlarız. Ayrıca yayın yapamazsınız bununla.

Alınmaz, SSD'si kronik sorunlu. VG04F kasanın hava akışının da çok iyi olduğunu söyleyemem.

Merhaba arkadaşlar.

Hocam ben size şöyle bir sistem ayarladım,
Anakart : Gigabyte B450M S2H AMD B450 2133MHz DDR4 Soket AM4 mATX Fiyatı
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci : AMD Ryzen 3 3100 Cache 16MB AM4 65W 3.6GHz Kutulu İşlemci | En Ucuzu Akakçe
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ram : Apacer Panther EK.08G2Z.GJF 8 GB DDR4 3000 MHz Ram Fiyatları ve Özellikleri
Ekran Kartı : Zotac GeForce GTX1650 Super Twin Fan 4GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı
Depolama : Intenso 3813440 2.5" 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri
Kasa : DarkFlash Pollux Mesh Mid Tower Kasa PSU YOK | En Ucuzu Akakçe
Güç Kaynağı : Xigmatek EN40704 500W X-POWER X-Calibre 500 80Plus Power Supply Fiyatları ve Özellikleri
Her oyunu 1080p yüksek ayarlarda oynarsınız fakat ileride mutlaka RAM yükseltin :).

Son düzenleme:
@fatihylmzz Hocam o sistem sıcaklıktan yanar kül olur yalnız. Dark Diamond'un önü akrilik modeli, üzerine tek fan var kasada. Ekran Kartını Sinerjiden Zotac 1650S ile değiştirip kasayı DarkFlash Pollux yapmak daha mantıklı. SSD olarak da Patriot Burst 240 GB alınabilir yerine. Onun dışında daha mantıklı bir sistem.

@fatihylmzz Hocam o sistem sıcaklıktan yanar kül olur yalnız. Dark Diamond'un önü akrilik modeli, üzerine tek fan var kasada. Ekran Kartını Sinerjiden Zotac 1650S ile değiştirip kasayı DarkFlash Pollux yapmak daha mantıklı. SSD olarak da Patriot Burst 240 GB alınabilir yerine. Onun dışında daha mantıklı bir sistem.
Dark diamond kasanın önü mesh diye biliyordum o detayı kaçırmışım :D.

Dark diamond kasanın önü mesh diye biliyordum o detayı kaçırmışım :D.
Aynen mesh modeli var fakat bu akrilik olan. Bir bakın bir daha karıştırmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı