PC HOCASI-GG30 sistem nasıldır?

14.500 hocam stokta yok fakat e-posta adresimi verdim stoka gelince haber edecekler.

Hocam çok teşekkür ederimde bir yakınım o ekran kartıyla en az 2K da oynatmalı yazmış monitöre zaten 2K değil mi monitör.

Hocam benim monitörüm desteklemiyor yoksa oynatır.

O kadar bütçesi var ise daha güzel ürünler alabilir açıkçası. G3 modeline 4500 lira oyun için verilmez.
RTX tercih etmesinde bir sebep vardır diye düşündüm. Bu bütçede 6700 XT alınabilir.
Bu sistem ve attığınız monitör tercih edilebilir.

Ya vallahi hocalarım açıkçası bence monitör olsun ekran kartı olsun işlemci olsun bir iki özelleştirme kısmından özelleştirme yapacağım onunla beraber yaklaşık 20.5k falan olacak bence bu fiyata göre gayet iyi monitör neden beğenilmedi onu anlamadım beni yanlış anlamayın bu konularda sizin kadar bilgili değilimdir sadece merak ettim.

RTX tercih etmesinde bir sebep vardır diye düşündüm. Bu bütçede 6700 XT alınabilir.

Hocam bu da güzelmiş açıkçası düşünülebilir olmazsa bunu da alabilirim fakat benimkinin işlemcisimi daha iyi bununmu.

Ya vallahi hocalarım açıkçası bence monitör olsun ekran kartı olsun işlemci olsun bir iki özelleştirme kısmından özelleştirme yapacağım onunla beraber yaklaşık 20.5k falan olacak bence bu fiyata göre gayet iyi monitör neden beğenilmedi onu anlamadım beni yanlış anlamayın bu konularda sizin kadar bilgili değilimdir sadece merak ettim.
G3 serisi ve VA panel TUF serisi oldukça ghosting dolu modeller. Oyun zevkinizi bozar, ve o paraya alınmaz.

Gerek anakartından gerek işlemcisinden dolayı attığım Monzayı öneririm. 12400F daha güçlü bir işlemci. Gerek tek çekirdekte gerek çoklu çekirdekte.

Yeni konular

Geri
Yukarı