PC Hocası GOAT V3 sisteme ne yükseltmeler yapılabilir?

44RaiNgBlooD

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. PC Hocası tarafından GOAT v3'ü aldım, bu kasa için yapabileceğim yükseltmeler nelerdir? Acaba sıvı soğutucu ya da kule tipi mi almam lazım?

Sistemi telefon üzerinden arayarak aldığım için yükseltme şansım olmadı. Şu an için neler daha üst seviye yapar?
Screenshot_2024-01-10-13-26-48-482_com.google.android.youtube.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe varsa SSD 1TB, ekran kartı 4070, Anakart daha orta seviye bir şey yapılabilir, bütçe yoksa ilk önce SSD 1TB yapılmalı çünkü günümüzde 500GB yetersiz hocam. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Ekran kartı isteğe bağlı yükseltme tabii ki yapmanıza gerek yok 5000 serisi beklenebilir.

Bütçenizi söyleseniz daha mantıklı olur sanki?

Bütçe varsa SSD 1TB, ekran kartı 4070, Anakart daha orta seviye bir şey yapılabilir, bütçe yoksa ilk önce SSD 1TB yapılmalı çünkü günümüzde 500GB yetersiz hocam. Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Ekran kartı isteğe bağlı yükseltme tabii ki yapmanıza gerek yok 5000 serisi beklenebilir.
Teşekkürler hocam yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum.

Bütçenizi söyleseniz daha mantıklı olur sanki?
Hocam 5k ya kadar şuanlık yapabilirim daha sonrasında yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum.

Hocam 5k ya kadar şuanlık yapabilirim daha sonrasında yavaş yavaş yükseltmeyi düşünüyorum.

Bence bir kule tipi iyi gider en azından için rahat olur işlemcim ısınmıyor diye ve SSD eklenebilir onun harici her şey güzel görünüyor.

Bence bir kule tipi iyi gider en azından için rahat olur işlemcim ısınmıyor diye ve SSD eklenebilir onun harici her şey güzel görünüyor.
Eyw Hocam

Sıvı gerkesiz mi olur maliyet açısından

Son düzenleme:
Eyvallah hocam.

Sıvı gerkesiz mi olur maliyet açısından.

Yani bence o kişiden kişiye değişir. Ben kule tipini daha çok benimsiyorum, hem ömür açısından hem güvenilirlik açısından.

Geri
Yukarı