makarone10

Femtopat
PC hocasının bu ürünün reklamını yaptığını gördüm bende uzun bir araştırmadan sonra ürünü satın aldım. Alalı daha 2 gün oldu. Bilgisayarı alırken Vatan Bilgisayar'da çalışan arkadaşlar ürünün tüm testlerinin yapıldığını söylemişti fakat ne BIOS'u güncellenmişti ne Windows kurulmuştu.
Tüm driverlarını BIOS güncellemelerini kendim tek tek yaptım.
PC hocası 300 bin aboneli YouTube kanalının yaptığı oyun testlerinde 65-70 derece arasında gezen ekran kartı benim yaptığım testlerle arasında 15 derece fark var!
30 dakika Witcher 3 oynuyorum ekran kartı 80 dereceyi görüyor. 5 dakika GTA 5 oynuyorum ekran kartı yine 80 derece 5 dakika Call of Duty Warzone oynuyorum gene 80 derece.
Tüm fan ayarları da otomatik ayarlarda ve fan hızı 75-80-85 arası çalışıyor.
Alacak arkadaşlar bunu bilerek ürünü satın alsın.
Ben kendimi kandırılmış hissediyorum ve bununla ilgili yapılan videoda da hiçbir şekilde fan hızıyla ilgili bir şey söylenmemiş bende ortalama bir alıcı olarak otomatik.
Ayarlarda olduğunu düşünerek ürünü satın aldım.
PC hocasına güvenerek ürün satın almayın.
Ha belki benim ekran kartımda bir sorun vardır bilemem ama FPS donma kasma vb gibi hiçbir sorun yaşamadım sadece ısınma sorunu var.
Alan arkadaşlarda MSI Afterburner programını indirip sıcaklıklarını paylaşınlar bilelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşadığınız şehirden kaynaklanıyor olabilir sıcaklık değerleri, onun dışında PC Hocası klima açıyor olabilir.

PC hocasının bu ürünün reklamını yaptığını gördüm bende uzun bir araştırmadan sonra ürünü satın aldım. Alalı daha 2 gün oldu. Bilgisayarı alırken Vatan Bilgisayar'da çalışan arkadaşlar ürünün tüm testlerinin yapıldığını söylemişti fakat ne BIOS'u güncellenmişti ne Windows kurulmuştu.
Tüm driverlarını BIOS güncellemelerini kendim tek tek yaptım.
PC hocası 300 bin aboneli YouTube kanalının yaptığı oyun testlerinde 65-70 derece arasında gezen ekran kartı benim yaptığım testlerle arasında 15 derece fark var!
30 dakika Witcher 3 oynuyorum ekran kartı 80 dereceyi görüyor. 5 dakika GTA 5 oynuyorum ekran kartı yine 80 derece 5 dakika Call of Duty Warzone oynuyorum gene 80 derece.
Tüm fan ayarları da otomatik ayarlarda ve fan hızı 75-80-85 arası çalışıyor.
Alacak arkadaşlar bunu bilerek ürünü satın alsın.
Ben kendimi kandırılmış hissediyorum ve bununla ilgili yapılan videoda da hiçbir şekilde fan hızıyla ilgili bir şey söylenmemiş bende ortalama bir alıcı olarak otomatik.
Ayarlarda olduğunu düşünerek ürünü satın aldım.
PC hocasına güvenerek ürün satın almayın.
Ha belki benim ekran kartımda bir sorun vardır bilemem ama FPS donma kasma vb gibi hiçbir sorun yaşamadım sadece ısınma sorunu var.
Alan arkadaşlarda MSI Afterburner programını indirip sıcaklıklarını paylaşınlar bilelim.

Arka planda ne yaptığın şehrin odan kasanı koyduğun yer bunların hepsi bir faktör.

Yaşadığınız şehirden kaynaklanıyor olabilir sıcaklık değerleri, onun dışında PC hocası klima açıyor olabilir.

Tekirdağdayım gecenin 4'ünde hava serin ve soğukken yaptım.
Hangi şehirde yaşıyorsunuz? Artvin ile Adana bir olmaz mesela. Klima var mı yok mu, odada hava akışı var mı yok mu hepsi oldukça önemli kriterler.
Klima yok tekirdağdayım cam balkon açık gece yaptım testi havada gayet serindi

Geri
Yukarı