PC Hocası'nın yaptığı ghosting testi doğru mu?

FantastikTürk

Megapat
Makaleler
7
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Video zaman ayarlı)

Bende mi bir sorun var yoksa ghosting testi yapamamış mı? Birden fazla UFO ghosting değildir ki. Ya bfı'den kaynaklanır açıksa (ki bu da ayrı bir facia olurdu) ya da yanlış çekimden (kamera).
@BerkayZ87 @Saint Lucia
Bir şey demeden önce emin olmak istedim sorup.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlis. Fotografi cektikleri cihazin shutter ayarlamasi dogru yapilmamis.
Dimi... Ben de biliyorum. Ama yok canım dedim.

Neyse sen şunu gördün mü:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
DA da MBR-sync açıyor (MBR'ye ghosting azaltma ayarı diyor bu arada) ve ghosting testi yapıyor.
Edit: Dur şimdi yanlış olmasın. Kendi bakarkan MBR açık değil ama koyduğu fotoğraf bariz MBR ya da yine yanlış çekim.
-
Yav bilmiyorsanız yapmayın. Bir sürü kişi size bakarak alıyor bunları.

Bu heriflerin sponsor paralarını okşamak için %100 dürüst test yapacağını mı düşünüyorsun? Maksat profesyonel görünsünler ve 3 IQ'lu potansiyel müşterilerine "adam müyendis müyendis her şeyi biliyor bah" dedirtsinler.

Biz bunun sıvı soğutmayı ters taktığı, Atom Bilişim'den sponsorluk aldığı günleri de biliriz.

Bu heriflerin sponsor paralarını okşamak için %100 dürüst test yapacağını mı düşünüyorsun? Maksat profesyonel görünsünler ve 3 IQ'lu potansiyel müşterilerine "adam müyendis müyendis her şeyi biliyor bah" dedirtsinler.

Biz bunun sıvı soğutmayı ters taktığı, Atom Bilişim'den sponsorluk aldığı günleri de biliriz.
TR'ye acilen monitörleri kaliteli inceleyen biri lazım. Technopat kalibrasyon cihazıyla yapıyor ama yalnızca kontrast, renk gamutu ve renk doğruluğunu ölçüyorlar. En azından düzgün ghosting testi de yapsalar...

Geri
Yukarı