PC için 1500 TL gamepad önerisi

NeTRaa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa gamepad alacağım. Bilgisayarda God of War, FIFA2022, Forza Horizon 5 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda kullanabilmek için kaliteli uzun kullanımda rahatsız etmeyecek kablosuz titreşimi güzel malzeme kalitesi iyi önerilerinize açığım. Bütçem 1000 TL - 1500 TL arası benim aklımda Xbox series Wireless 9. nesil ve Sony PlayStation 5 DualSense var ama sanırım DualSense PC de sorun çıkartabiliyormuş. Şimdiden teşekkür ederim önerileriz için.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS gamepadlerini bilgisayarda kullanabilmek için 3. parti bir uygulama veya steam üzerinden geniş ekran modu kullanarak vb. bu yöntemlerle uğraşmanız gerekiyor. Bunun yerine doğrudan Xbox controller alman en iyisi. Kolda en ufak bir sıkıntı çıktığında anında 0'ı ile değiştirmeleri de çok büyük bir artı, çok iyi garantisi var.

Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa gamepad alacağım. Bilgisayarda God of War, FIFA2022, Forza Horizon 5 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda kullanabilmek için kaliteli uzun kullanımda rahatsız etmeyecek kablosuz titreşimi güzel malzeme kalitesi iyi önerilerinize açığım. Bütçem 1000 TL - 1500 TL arası benim aklımda Xbox series Wireless 9. nesil ve Sony PlayStation 5 DualSense var ama sanırım DualSense PC de sorun çıkartabiliyormuş. Şimdiden teşekkür ederim önerileriz için.
Sony DualSense Kablosuz Oyun Kumandası [PlayStation 5] : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol Bluetooth varsa öneririm

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar benim de aklımda Xbox series gamepad almak vardı onu alacağım büyük ihtimalle @Jdixmekzodn ne yazık ki bluetooth yok bilgisayarımda yine de teşekkür ederim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar benim de aklımda Xbox series gamepad almak vardı onu alacağım büyük ihtimalle @Jdixmekzodn ne yazık ki bluetooth yok bilgisayarımda yine de teşekkür ederim.
Bluetooth için aparat alabilirsin aslında, en son ben almak istediğimde 70-80₺ civarındaydı 100₺ olmuştur artık

Yeni konular

Geri
Yukarı