PC için 1500 TL gamepad önerisi

Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar benim de aklımda Xbox series gamepad almak vardı onu alacağım büyük ihtimalle @Jdixmekzodn ne yazık ki bluetooth yok bilgisayarımda yine de teşekkür ederim.
Hocam yön tuşları F710'a benziyor. 710 harika bir gamepad. Yalnız fifa2022'yi uzun saatler oynayan birisi olarak söylüyorum; 2 saatten sonra sol baş parmak yön tuşları yüzünden perte çıkıyor. Bu yüzden Xbox önermem. Xbox alacağınıza daha uyguna f710 alınabilir.

Her gün artıyor zamanında da 500 liraya almak istemiştim o zamanda çok demişlerdi klavye ile oyun oynamak sıkıyor artık yaşta geçtiği için artık gamepad alacağım.
Tek bir sorunum bende gördüm destek gelecekmiş sanırım DS5 uygulaması ama ne zaman gelir ki bilmiyorum pek sorun çıkarmayacaksa dualsense yada dualsensex de alabilirim.
DualSenseX program hocam zaten.

Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa gamepad alacağım. Bilgisayarda God of War, FIFA2022, Forza Horizon 5 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda kullanabilmek için kaliteli uzun kullanımda rahatsız etmeyecek kablosuz titreşimi güzel malzeme kalitesi iyi önerilerinize açığım. Bütçem 1000 TL - 1500 TL arası benim aklımda Xbox series Wireless 9. nesil ve Sony PlayStation 5 DualSense var ama sanırım DualSense PC de sorun çıkartabiliyormuş. Şimdiden teşekkür ederim önerileriz için.
Xbox 9. nesil alın hocam. Windows'da DualShock ve DualSense çok sıkıntılı.

@Elio Talvinen anladım teşekkür ederim hocam biraz videoları izleyeyim YouTube'dan ona göre bakacaz artık teşekkürşer.

Hocam PS5 DualSense gamepad kullanıyorum ne bir bağlantı sorunu yaşadım ne de başka bir şey gönül rahatlığıyla alın. Bağlantı sorunu yaşarsın diyenler nasıl yaşamış bir açıklarlarsa sevinirim. :D

Hocam PS5 DualSense gamepad kullanıyorum ne bir bağlantı sorunu yaşadım ne de başka bir şey gönül rahatlığıyla alın. Bağlantı sorunu yaşarsın diyenler nasıl yaşamış bir açıklarlarsa sevinirim. :D
Fiyatından değilde görünüşü olarak dualsense alasım geliyor en kötü steam oyunlarında bir sorun çıkardı mı sende hiç God Of War oynamak istesem tam işlevi ile kullanabilir miyim

Fiyatından değil de görünüşü olarak DualSense alasım geliyor en kötü Steam oyunlarında bir sorun çıkardı mı sende hiç God of War oynamak istesem tam işlevi ile kullanabilir miyim?

Hocam Steam'deki her oyunu rahatça oynarsın, God of War oynadım çok keyifliydi bu gamepad i almadan önce çok araştırdım F710 modeline falanda baktım sakın bulaşma parana yazık bağlantı sorunlarıyla ilgili bir sürü yazı mevcut zaten 800 küsur TL'ye aldım ben bu arada 4 ay oldu hemen hemen çok memnunum.

Fiyatından değilde görünüşü olarak dualsense alasım geliyor en kötü steam oyunlarında bir sorun çıkardı mı sende hiç God Of War oynamak istesem tam işlevi ile kullanabilir miyim
DualSense ile oynayamadığım oyun yok Steam'de. Programsız. Zaten Steam tanıyor:

Adsız.png

Yeni konular

Geri
Yukarı