PC için 500 TL'ye gamepad önerisi

HakanXD

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Arc A750 8 GB i3 12100f h610m h ddr4 mld m300 512 gb
Merhaba arkadaşlar 500 TL cıvarı PC'de kullanmak kablolu gamepad ariyorum. Tercihen Xbox dizayn iyi olabilir PC için uyumluluk açısından her türlü tavsiyeye açığım.

Bu kol güzele benziyor PC uyumluluk açısından Xbox kolu olması daha iyi olur gibime geliyor hocam varsa o tarafta tavsiyen bakablirim.
Bu zaten o şekilde bir oyun kolu. Kendim kullanıyorum. Laptopa takınca direkt algılıyor.

Bu zaten o şekilde bir oyun kolu. Kendim kullanıyorum. Laptopa takınca direkt algılıyor.

Peki F710 alınır mı? Gecikme kopma gibi seylerle ugrasmak istemiyorum yine de kablolu kullanabilir miyim veya internette 350 TL civarina satilan çakma kolları onerir misin?

Peki F710 alınır mı? Gecikme kopma gibi seylerle ugrasmak istemiyorum yine de kablolu kullanabilir miyim veya internette 350 TL civarina satilan çakma kolları onerir misin?
Hayır çakma kolları önermem. F710'da ise kopma sorunları çok oluyor diye görüyorum. F310 gayet ortalama bir oyun kolu. Zaten kendim de bunu kullanıyorum alabilirsin üzmez seni.

Hayır çakma kolları önermem. F710'da ise kopma sorunları çok oluyor diye görüyorum. F310 gayet ortalama bir oyun kolu. Zaten kendim de bunu kullanıyorum alabilirsin üzmez seni.

Titreşim motoru var mı? F310 da onu da cevaplarsan çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı