PC için asla sıkmayacak oyun tavsiyeleri

Hikayeli olarak Assasin's Creed serisi, Batman Arkham serisi önerebilirim. Fakat sıkılmadan oynayabileceğin oyun istiyorsan online ve devamlı gelişim içinde olabileceğin oyunlar tercih etmeni tavsiye ederim. Mesela World of Tanks gibi.

AOE DE sıkmadan oynayabileceğin bir oyun, oyunda hititleri aliyorum 3.cu çağın atlı okcularını basıyorum hititlerin özelliği okcularinın +1 dmg'i olması ateşli ok yapıncada +1 dmg daha geliyor toplamda 6 dmg'i oluyor ve 4.çağın atlı okcusundan 11 hp daha fazla hpsi var, yani oyunu rahat bir şekilde alıyorum.

Cities Skylines oyna derim DLC lerle oyun daha da güzelleşiyor çok da pahalı değil.
Kafana göre şehir dizayn et ben kalkamıyordum başından.

Dürüst olayım ben blackwake ve scum oynuyorum ve hiç sıkılmıyorum. Blackwake'i 60 saat falan oynadım. Scumı da 28 saat oynadım bu iki oyun seni en az 2 ay götürür. Sürekli götürcek bir oyun yok insanların zevkleri değişir. Post Scriptumda güzel oyun daha yeni aldım. Şuanlık güzel. Son olarak da BF1. Battlefield V çıkmış olabilir ama paran yetmiyorsa bf1 al zaten şuan indirimde ve 300 tl lik bi dlc si ücretsiz oldu kısa bi süreliğine eğer daha sonra alıcaksan dlc yi kütüphanene ekle sen oyunu aldıktan sonra dlcyi oto kullanmaya başlar (önceden kütüphanene eklediğin için)

Sıkmayacak oyun için yeniden oynanabilirligi yuksek, Sand-box oyunlara goz atman gerek.

Teoride sonsuza kadar oynayabilecegin oyunlar var, her seferinde farkli bir seylerle karsilasacagin.

Oyun turu degisse de, her turde boyle oyunlar yapabiliyorlar. Mount & Blade ornegin.

Ben daha cok strateji ve yonetim temali oyunlari seviyorum, o kulvardan ornek verecegim.

Factorio, RimWorld, Cities Skylines, Civilization ve Heroes serisi, Endless Legend.

RPG icin WoW ve Skyrim.

Geri
Yukarı