PC için Bluetooth 5 USB dongle önerisi

friedkin

Hectopat
İnternette çok aramama rağmen Bluetooth v5.0 USB dongle bağlantı aparatı bulamadım.
Bazı yerlerde 5.0 yazmışlar ama alanlar 4.0 bu demiş. Pazarlama çakallığı olarak demek ki üzerine 5 yazıyorlar millet de Bluetooth v5.0 sanarak alıyor. Bana bir Bluetooth 5.0 dongle bulabilecek misiniz?
arkadaş bluetooth 5.0 dongle yok mu piyasada? 5.0 la çalışan birsürü cihaz var...
buldum galiba, bu gerçek 5.0 mı ama işin orası da var...
Easy idea Mini Adaptör Dongle Bluetooth 5.0 USB Alıcı: Amazon.com.tr

Son düzenleme:
İnternette çok aramama rağmen Bluetooth v5.0 USB dongle bağlantı aparatı bulamadım.
Bazı yerlerde 5.0 yazmışlar ama alanlar 4.0 bu demiş. Pazarlama çakallığı olarak demek ki üzerine 5 yazıyorlar millet de Bluetooth v5.0 sanarak alıyor. Bana bir Bluetooth 5.0 dongle bulabilecek misiniz?
Arkadaş Bluetooth 5.0 dongle yok mu piyasada? 5.0 la çalışan bir sürü cihaz var...
Buldum galiba, bu gerçek 5.0 mı ama işin orası da var...
Easy idea Mini Adaptör Dongle Bluetooth 5.0 USB Alıcı: Amazon.com.tr

Ne yaptınız hocam? 4.0 alıp kullandınız mı yoksa 5.0 mı direttiniz?

Ben bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum 4.0 fakat kulaklık da bağladım cihazımı da bağladım oyunlarda vs hiçbir gecikme olmadı. Eğer 5.0 olması aşırı önemli değilse bu ürünü tercih edebilirisniz.

Ben bu ürünü kullanıyorum ve çok memnunum 4.0 fakat kulaklık da bağladım cihazımı da bağladım oyunlarda vs hiçbir gecikme olmadı. Eğer 5.0 olması aşırı önemli değilse bu ürünü tercih edebilirisniz.
Hocam onu bende bugün aldım, kullanıyorum ama şöyle bir hata ile karşılaştım. Hata

Capture.JPG

Laptobundaki kart bu tip ise olur. PC'n varsa ve anakartında wifi slotu varsa olur ama antenli alman gerekir. PCI-e adaptörüyle de kart bağlanabilir ama masrafın artar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı