PC için çekim kalitesi yüksek gamepad önerisi

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar PC için uzaktan oyun oynayabileceğim kol var mı? Yani kasaya bağladığım pcyle aramda 4 metre falan var. F710 var geçen takıldı. Var mı? Öyle uzaktan TV'ye bağlayıp oyun oynayan?

Arkadaşlar PC için uzaktan oyun oynayabileceğim kol var mı? Yani kasaya bağladığım pcyle aramda 4 metre falan var. F710 var geçen takıldı. Var mı? Öyle uzaktan TV'ye bağlayıp oyun oynayan?

Monster var bende PC'ye bağlayıp oynamışlığım var ama çok uzaklaşmıyorum ben daha rahat oynamak için. Aslında denesem yeridir.

Hocam bilgisayarı mutfağa koydum salondan yine çekiyordu 8-10 metre mesafe ölçtüm sağ sol oynattım baktım bir kesilme yok.
Hocam çok sağol. Bende alacam inşallah takılmaz. Tak çalıştır mı? Yoksa oyunlarda xboxce mi kullanıyorsunuz? Mesela cyberpunk? Ürün bu mu? Pusat Clutch Gamepad (Siyah) | Monster Notebook

Hocam bilgisayarı mutfağa koydum salondan yine çekiyordu 8-10 metre mesafe ölçtüm sağ sol oynattım baktım bir kesilme yok.
Özür dilerim bide içindeki usb ile mi bağladınız? Bluetooth ile mi?

Hocam çok sağol. Bende alacam inşallah takılmaz. Tak çalıştır mı? Yoksa oyunlarda xboxce mi kullanıyorsunuz? Mesela cyberpunk? Ürün bu mu? Pusat Clutch Gamepad (Siyah) | Monster Notebook

Bluetooth ile bağladım normal kablosuyla oynamıyorum zaten o kadar uzun değil 8 metre falan.

Evet ürün o, ben 1450 civarına almıştım indirim gelmiş 😂 bluetooth açtım home+y tuşuna basılı tuttum direkt eşleşti bir problemi yok ama kesin tavsiyem gidip mağazadan almanız kargoda sıkıntı çıkmasın diye. Xboxce kısmını anlamadım

Hocam çok sağ ol. Bende alacağım inşallah takılmaz. Tak çalıştır mı? Yoksa oyunlarda xboxce mi kullanıyorsunuz? Mesela Cyberpunk? Ürün bu mu? Pusat Clutch Gamepad (Siyah) | Monster Notebook

Özür dilerim bir de içindeki USB ile mi bağladınız? Bluetooth ile mi?

Yıllardır PS4 koluyla oynardım geçen bir tekrar oynayayım dedim Xbox 50 çeker bana göre.

Bluetooth ile bağladım normal kablosuyla oynamıyorum zaten o kadar uzun değil 8 metre falan.

Evet ürün o, ben 1450 civarına almıştım indirim gelmiş 😂 bluetooth açtım home+y tuşuna basılı tuttum direkt eşleşti bir problemi yok ama kesin tavsiyem gidip mağazadan almanız kargoda sıkıntı çıkmasın diye. Xboxce kısmını anlamadım

Yıllardır PS4 koluyla oynardım geçen bir tekrar oynayayım dedim Xbox 50 çeker bana göre.
Yok kablo demek istemedim. Elindeki cihazın iki kablosuz bağlantı özrlliği var. Bi bluetooth ile bide içindeki kablosuz usb aygıtı var onu bilgisayara takıyorsun uzaktan çalışıyor. Hangi oyunları oynadınız monster kolla.

Yok kablo demek istemedim. Elindeki cihazın iki kablosuz bağlantı özrlliği var. Bir Bluetooth ile bir de içindeki kablosuz USB aygıtı var onu bilgisayara takıyorsun uzaktan çalışıyor. Hangi oyunları oynadınız Monster kolla.

Outlast Trials ve FC24 ancak içinden kablosuz için bir USB çıktığını hatırlamıyorum cidden.

Geri
Yukarı