PC için DualSense alınır mı?

0x001

Centipat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinde ithalatçı garantili DualSense 570 TL ve derecelendirmeleri yüksek, bir sorun oluşmayacağını düşünüyorum. Xbox Controller 9. nesil ve ithalatçı garantili üründe aynı şekilde ancak 120 TL daha pahalı. Xbox Controller pil ile çalıştığı için ek olarak şarjlı pil almak da gerekecek. O da yaklaşık 100 TL civarı (şarj aleti ile birlikte). Yani toplamda Xbox Controller 220 TL daha pahalıya geliyor. DualSense almamı önerir misiniz? Fikirlerinizi merak ediyorum.

Şu an sanırım 2 oyunda var Haptik geri bildirim desteği. Destek artacak olursa kesinlikle Dualsense daha mantıklı olur. Ancak sorun yaşanabilecek cihazlar olduğu için Türkiye garantili alınmalı diye düşünüyorum.

Size önerim Xbox kolu Microsoft desteği gayet iyi ilgeleniyor (en azından benimle) DualSense'te hocamızın dediği gibi çok fazla sorun çıkmaya başladı eğer bir sürü oyun oynıyor iseniz ve Game Pass'e sahip iseniz kesinlikle Xbox kolu hocam.

Alınmaz. Türkiye garantili bir ürün almaya çalışın.
19.11.2020'de aldığım Dualsense toplam 300 saatlik kullanımın ardından iki analogda da drift yapmaya başladı ve sol taraftaki kullanılamayacak kadar drift yapıyor şuan.

Geri
Yukarı