PC için DualShock 4 alınır mı?

@techair
Steam'in kontrolcü desteği sayesinde herhangi bir oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz ama aynı şeyi Epic Games için söyleyemem; Epic Games'te böyle bir destek yok, oyunun DualShock için desteği bulunması gerekiyor.
2- internette sadece Steam programsız olarak tanıyormuş doğru mu DualShock'u.
Doğrudur.
3-DS4 Windows programı kurduktan sonra tüm oyunlarla uyumlu mu?
DS4W kurarsanız Xbox360 kontrolcüsü olarak göstereceği için, kontrolcü desteği olan tüm oyunları oynayabilirsiniz.

@techair
Steam'in kontrolcü desteği sayesinde herhangi bir oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz ama aynı şeyi Epic Games için söyleyemem; Epic Games'te böyle bir destek yok, oyunun DualShock için desteği bulunması gerekiyor.

Doğrudur.

DS4W kurarsanız Xbox360 kontrolcüsü olarak göstereceği için, kontrolcü desteği olan tüm oyunları oynayabilirsiniz.
Merhaba hocam bende arkadaş gibi dualshoch 4 satın alacağım birkaç bir şey sormak istiyorum yardımcı olur musunuz?
1-share ve PS logosu butonları ne işe yarıyor PC de.
2- DS4 Windows programı ile tuşların işlevini değiştirebiliryor muyuz PC'de?
DualShock'lar DS4 Windows yazılımı üzerinden bilgisayara rahatça bağlanabilir. Bizzat ben böyle bağlıyorum.
Merhaba hocam bende arkadaş gibi dualshoch 4 satın alacağım birkaç bir şey sormak istiyorum yardımcı olur musunuz?
2- DS4 Windows programı ile tuşların işlevini değiştirebiliryor muyuz PC'de?

PS tuşu in-game overlay(Shift+Tab) açmaya yarıyor. Share tuşu da ekran görüntüsü alıyor. Ama bunlar Steam'deki oyunlar için geçerli, Steam dışı oyun ise ve oyun içinde bu tuşların işlevi yoksa atanmamış kalıyor.
DS4 Windows programı ile tuşların işlevini değiştirebiliryor muyuz PC'de?
Evet, istediğiniz tuşa ve kombinasyona ayarlayabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı