PC için dualshock benzeri oyun kolu önerisi

Sarp10

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar en pahalısı en iyidir şeklinde düşünmeden, kaliteli ve saglam bir kol önerebilir misiniz? Şekli dualshock'a benzer olursa sevinirim PS4'e alışığım.

Not: Bütçe önemli değil.

Yaklaşık 20 senelik PlayStation oyuncusuyum ve tabi ki PlayStation kontrolcüsüne alışkınım. Hatta PlayStation kontrolcüsünün anologsuz haliyle bile oyun oynamışlığım var. :D Neden bunları anlattın dersen, PlayStation oyuncusu olmama rağmen PC'de Xbox One kontrolcüsü tavsiye ederim. Hiçbir ek ayar yapmadan ya da üçüncü parti yazılım yüklemeden tüm oyunlarda sorunsuz çalışıyor ve Dualshock 4'e alışkın bile olsan Xbox kontrolcüsüne alışmak zor değil.

Logitech F710, DS4'e göre biraz ağır tek eksisi o diyebilirim.

Ben NBA2K19' u PC de PS4 orjinal kolu ile oynuyorum. Windows10 kolu direk tanıyor. Hiçbir extra driver kurmadan sorunsuzca defalarca oynadım. Bence en kaliteli malzeme de yine PS4 Dualshock da var. Bu yüzden bir PS4 kolu alıp PC ye bağlarsan oyunlarda sorun yaşamadan oynayabilirsin diye düşünüyorum.

DualShock 4'ü PC'de Çalıştırma Rehberi - Technopat Eğer elinde var ve pc için başka gamepad bakıyorsan hiç gerek yok.
Şu anda elimde yok.
Yaklaşık 20 senelik PlayStation oyuncusuyum ve tabi ki PlayStation kontrolcüsüne alışkınım. Hatta PlayStation kontrolcüsünün anologsuz haliyle bile oyun oynamışlığım var. :D Neden bunları anlattın dersen, PlayStation oyuncusu olmama rağmen PC'de Xbox One kontrolcüsü tavsiye ederim. Hiçbir ek ayar yapmadan ya da üçüncü parti yazılım yüklemeden tüm oyunlarda sorunsuz çalışıyor ve Dualshock 4'e alışkın bile olsan Xbox kontrolcüsüne alışmak zor değil.
Biraz denedim ama Xbox kontrolcüsü çok rahatsız geldi.
Logitech F710, DS4'e göre biraz ağır tek eksisi o diyebilirim.
Baktım bu modele aklımda tutacağım ama daha güzeli varsa bakarım.
Ben NBA2K19' u PC de PS4 orjinal kolu ile oynuyorum. Windows10 kolu direk tanıyor. Hiçbir extra driver kurmadan sorunsuzca defalarca oynadım. Bence en kaliteli malzeme de yine PS4 Dualshock da var. Bu yüzden bir PS4 kolu alıp PC ye bağlarsan oyunlarda sorun yaşamadan oynayabilirsin diye düşünüyorum.
Evet düşünüyorum almayı ama kararsızım biraz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı