PC için F/P gamepad önerisi

Arda4884

Femtopat
Daha fazla  
2000 TL'ye kadar, kablosuz hem PC için hem de HDMI ile TV'ye bağlayıp oynamak için gamepad önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen kampanyadaydı bu, forumda da paylaşılmıştı. Takibe alın isterseniz, başka bir yerde denk getirirseniz alırsınız çok övülen bir Controller.
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller

Alternatif:

Geçen kampanyadaydı bu, forumda da paylaşılmıştı. Takibe alın isterseniz, başka bir yerde denk getirirseniz alırsınız.
8Bitdo Ultimate Bluetooth Controller

Alternatif:

Bu linkte vergi dahil 2.200 TL. Xbox önermem.

2000 TL'ye kadar, kablosuz hem PC için hem de HDMI ile TV'ye bağlayıp oynamak için gamepad önerir misiniz?

Yanlışım yoksa 2021 yılının ağustos ayında 190 TL'ye Logitech F310 aldım o gün bugündür kullanırım birkaç kez düştü ama bir şey olmadı sapa sağlam. Şu an ara böyle saliselik bağlantısı gidiyor ama hemen geri geliyor büyük ihtimal benim USB çoklayıcı ile alaklı olabilir. Eğer günümüz gamepad fiyatları çok pahalı geldiyse F310 işinizi görür ama tabii Xbox filan almanız daha iyi olur bütçeniz kısıtlıysa F310 alabilirsiniz şimdiden hangisini alacaksanız Allah sağlıklı sıhatli kullanmanızı nasip etsin.

Kusura bakmayın hocam. Uyarı aldiğm için mesajlara biraz geç cevap verdim önerinizi düşüneceğim benim aklımdan geçen bir gamepad de vardı MSI GC30 V2 nasıldır sizce.

Teşekkür ederim hocam uyarı aldiğim için biraz geç cevap verebildim önerinizi değerlendireceğim.

Kusura bakmayın hocam. Uyarı aldiğm için mesajlara biraz geç cevap verdim önerinizi düşüneceğim benim aklımdan geçen bir gamepad de vardı MSI GC30 V2 nasıldır sizce.

Teşekkür ederim hocam uyarı aldiğim için biraz geç cevap verebildim önerinizi değerlendireceğim.
Bende ikiside var MSI'da güzel gamepad ama aradaki 800TL fiyat farkını tam hakediyor diyemem.

Onun yerine amazonda 8 bitdo ultimate bluetooth var 2000TL onu almak daha mantıklı olur.

Geri
Yukarı