PC için F/P gamepad önerisi

Yanlışım yoksa 2021 yılının ağustos ayında 190 TL'ye Logitech F310 aldım o gün bugündür kullanırım birkaç kez düştü ama bir şey olmadı sapa sağlam. Şu an ara böyle saliselik bağlantısı gidiyor ama hemen geri geliyor büyük ihtimal benim USB çoklayıcı ile alaklı olabilir. Eğer günümüz gamepad fiyatları çok pahalı geldiyse F310 işinizi görür ama tabii Xbox filan almanız daha iyi olur bütçeniz kısıtlıysa F310 alabilirsiniz şimdiden hangisini alacaksanız Allah sağlıklı sıhatli kullanmanızı nasip etsin.

Çok teşekkür ederim hocam umarım hepimiz için sağlıklı sıhatli sevdiğimiz şeyleri yapmayı nasip eder aslında aklımda bir model var MSI GC30 V2 sizce nasıldır.

Bende ikisi de var MSI'da güzel gamepad ama aradaki 800TL fiyat farkını tam hak ediyor diyemem.

Onun yerine Amazon'da 8 BitDo Ultimate Bluetooth var 2000TL onu almak daha mantıklı olur.

Herhangi geçikme sıkıntı falan yaşama sıkıntısı olmadığı sürece sıkıntı yok titreşim motoru var mı acaba?

Xbox veya PlayStation arasında kesin tercihiniz var mı?

Kullanma şansım oldu. Öneririm gayet güzel.

Hayır belli bir marka tercihim yok safece F/P ürünü olması uzun zaman sıkıntı yaşamadan oynamak. Aklımda MSI GC30 V2 vardı bu ürün içun ne düşünürsünuz?

Herhangi geçikme sıkıntı falan yaşama sıkıntısı olmadığı sürece sıkıntı yok titreşim motoru var mı acaba?
Titreşim motoru var hem bluetooth hemde 2.4G bağlantı seçeneği var titreşim motoru var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır belli bir marka tercihim yok safece F/P ürünü olması uzun zaman sıkıntı yaşamadan oynamak. Aklımda MSI GC30 V2 vardı bu ürün içun ne düşünürsünuz?
GC30 V2 fiyatını haketmiyor.

1713132066396.jpeg

Bende hem GC30V2 hemde 8 bitdo ultimate C var eğer MSI 1600-1700TL olsaydı fiyatını hakederdi ama 2000'e 8 bitdo ultimate bluetooth varken haketmiyor.

Yoksa MSI'da üzecek bir gamepad değil.

Titreşim motoru var hem Bluetooth hem de 2.4G bağlantı seçeneği var titreşim motoru var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GC30 V2 fiyatını hak etmiyor.

200 TL gibi bir fiyata bulmuştum fazla mı diyorsunuz 8bit to sanırsam iyi bir marka çoğü kişi öneriyor.

Eki Görüntüle 2168980
Bende hem GC30V2 hem de 8 BitDo Ultimate C var eğer MSI 1600-1700TL olsaydı fiyatını hakederdi ama 2000'e 8 BitDo Ultimate Bluetooth varken hak etmiyor.

Yoksa MSI'da üzecek bir gamepad değil.

Maşallah hocam güle güle kullnanın 😊

Evet 8 bitdo kaliteli marka hocam. Bende ultimate versiyonunu alıcam elimdeki C modeli kuzenime vermek için.

200 TL gibi bir fiyata bulmuştum fazla mı diyorsunuz 8bit to sanırsam iyi bir marka çoğü kişi öneriyor.

Sağolun hocam :D

2000 tl yazıcaktım kusura bakmayın

@DMN dostum seni tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma ben 8BitDo ultimade modelini alacağim sanırsam ama yurt dışından geldiği için sıkıntı yaşar mıyım sence Amazon'dan alacağim ne düşünürsün.

Son düzenleme:
2000 tl yazıcaktım kusura bakmayın

@DMN dostum seni tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma ben 8BitDo ultimade modelini alacağim sanırsam ama yurt dışından geldiği için sıkıntı yaşar mıyım sence Amazon'dan alacağim ne düşünürsün.
Sorun olmaz amazon bu kolda problem olsa bile rahatça iade edersin.

Geri
Yukarı