PC için gamepad önerisi

Esd3ath

Hectopat
Casual oyun oynayarak vakit geçireceğim ve çok sorunlu olmayan bir gamepad arıyorum. Aşağıdaki gamepadler arasında tavsiye/öneride bulunabilirseniz veya alternatif bir gamepad önerebilirseniz çok sevinirim. Alacağım ürünün marka değil fiyat/performans ürünü olmasını tercih ederim. Maks bütçe MSI gamepad fiyatı kadardır.

1606727662583.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben MSI'ı tavsiye ederdim ancak geçenlerde o kolun sol çubuğunda takılı kalma sıkıntısı var tarzında bir yorum gördüm.

Bu sıkıntıyı araştırın. Eğer öyle bir sorun yoksa ya da çözülmüşse MSI olanı tavsiye ederim.

Yorumlar için teşekkürler. Aslında gönlüm kablosuzlarsan yana çünkü kablolarla hep derdim oldu.

Bu analog sorunları vs monster da tonla msi da bir kaç tane hep gördüm. Sanırım teknoloji şans işi olayı gamepadler içinde yeterince görülüyor. Logitech ürünleri de çok eski ürünler olduğu için tam bir karar veremedim. Acaba yılbaşını bekleyip indirim mi kovalasam diye düşünmeye başladım. Malum fiyatlar ortada..

Yorumlar için teşekkürler. Aslında gönlüm kablosuzlarsan yana çünkü kablolarla hep derdim oldu.

Bu analog sorunları vs Monster'da tonla MSI'da birkaç tane hep gördüm. Sanırım teknoloji şans işi olayı gamepadler içinde yeterince görülüyor. Logitech ürünleri de çok eski ürünler olduğu için tam bir karar veremedim. Acaba yılbaşını bekleyip indirim mi kovalasam diye düşünmeye başladım. Malum fiyatlar ortada.

Kablosuz istiyorsan bence de F710 iyi olabilir.

Casual oyun oynayarak vakit geçireceğim ve çok sorunlu olmayan bir gamepad arıyorum. Aşağıdaki gamepadler arasında tavsiye/öneride bulunabilirseniz veya alternatif bir gamepad önerebilirseniz çok sevinirim. Alacağım ürünün marka değil fiyat/performans ürünü olmasını tercih ederim. Maks bütçe MSI gamepad fiyatı kadardır.

Eki Görüntüle 757113
Geçenlerde F310'u aldım ve 60 70 saat kadar oynama deneyimim oldu. Sadece LB ve RB tuşları normale göre biraz sert başka bir sıkıntısı yok hala. Titreşim ve kablosuz istersen F710 almak zorundasın ama bunda titreşim yok.

60₺'ye Dualshock3 aldım (çakma), küçük programı sayesinde kablolu,bluetoothlu istediğim gibi oynuyorum şarjı da 30-40 saat arası gidiyor. Titreşim motorları da dahil bütün fonksiyonları sıkıntısız çalışıyor gayet memnunum.

Bir gamepad alıcaksan üsttekini al zaten. Çünkü kablolu Logitech sıkıntı yapmaz. Rengini beğenmediysen MSI pahalı ama o da Logitech kadar olmasada kaliteli. Çünkü ben Logitech'in klavyesini faresini 5 yıldır kullanıyorum. Hiç sıkıntı olmadı. O yüzden sen ikisinden birini al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı