PC için gamepad önerisi

Dualsense ya da Xbox 9. nesil en mantıklı iki seçim bütçe sıkıntısı yoksa. Dualsense teknoloji olarak çok önde olsa da PC'de bu özellikleri destekleyen oyun sayısı az. Benim tercihim Dualsense olurdu, Xbox tarzından daha çok seviyorum. Tabi ki benim ki 15-16 yıllık Ps2'den kalma alışkanlık. Size kalmış ikisi de üzmez.
Bu niye ucuz hocam?
Çok yüksel ihtimalle refurbished ürünler satılıyor bu ilanda. Geçen ben de gördüm ancak bu nedenle pek güvenemedim.

yav arkadaslar bisey sorcam ben dualshock 5 aldım abi masaüstü kullanıcısıyım lütfen birisi adam akıllı bir bluetooth adaptörü tavsiyesi versin ya elimdeki zırt pırt kopuyo 0 dan baglanıyorum bu sefer oyun kapanıyor artık sinir krizi geçireceğim var mı şöyle düzgün bir önerisi olan arkadaş ya

Selam, son zamanlarda gamepad arayan birisiyim. Fiyat pek önemli değil. Hissiyatı, titreşimi ve desteklediği oyunlar benim için önemli. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
Bende Xbox gamepad olarak F710 var PC için olanından...Dual Sense'e göre daha ucuz...

Selam, son zamanlarda gamepad arayan birisiyim. Fiyat pek önemli değil. Hissiyatı, titreşimi ve desteklediği oyunlar benim için önemli. Önerilerinizi yazarsanız sevinirim.
1685178740757.png

Sony kollarında hep rip drift yaşadım ben hep hemde Xbox hem rahat hemde arıza çıkarmadı hiç ama dualsense özelliklerini iyi kullanan oyun oynamak ekstra keyif veriyor bana. Death stranding inanilmaz iyi oluyor her yağmur damlasını hissettiriyor kargolari sana taşıtıyor, silahlar tepiyor falan of. Ama bozuluyor yani :D

Ne dersin DualSense'e?

DualSense yerine bence Xbox daha mantıklı cogu oyun için DualSense ek yazilim istiyor Xbox zaten Microsoft'un buyuzden Xbox kolu almak çok daha mantıklı

Geri
Yukarı