PC için gamepad önerisi

Aklında bulunsun Monster şahsen kendim kullanıyorum hiçbir sıkıntısı sorunu yok efendim :)

Bulamadım özelden yazmayı buradan anlatabilir misin?
Dostum bilgisayarın 64 bit ise bu dosyaları oyunun klasörüne at yönetici olarak çalıştır aşağıdan auto de o direk atacak kolu sonra ayarlamaları yapar save dersin, oyunu da yönetici olarak çalıştır, oyun açılırken ses gelecek o programın çalıştığını gösterir.

Dostum bilgisayarın 64 Bit ise bu dosyaları oyunun klasörüne at yönetici olarak çalıştır aşağıdan Auto'de o direk atacak kolu sonra ayarlamaları yapar Save dersin, oyunu da yönetici olarak çalıştır, oyun açılırken ses gelecek o programın çalıştığını gösterir.

Kardeş çift tıklama sorunu oluyor oyunun içinde 2 tane kol gözüküyor onu nasıl yapacağım. Mesela FIFA 14'te taraf seçme bölümüne gelince 2 tane kol aynı anda hareket ediyor.

Geçenlerde F310'u aldım ve 60 70 saat kadar oynama deneyimim oldu. Sadece LB ve RB tuşları normale göre biraz sert başka bir sıkıntısı yok hala. Titreşim ve kablosuz istersen F710 almak zorundasın ama bunda titreşim yok.
Hocam peki F310 da triggerler var mı? Yani yarış oyunlarındaki gaz fren. Benimkiler hep 15 TL olduğu için direkt buton.
Kardeşim ben de geçenlerde kablolu aldım A101'e gelmişti fakat FIFA 14'te sağ analog tuşu görünmüyor çalım falan yapamıyorum bunun çözümünü biliyor musun?
Analog tuşuna basın düzelir.

Tavsiyem hem ucuz hem de sorunsuz çalışan PS3 kumandalarını öneririm scptoolkit uygulamasıyla PC ne Xbox kolu olarak gösterip aynı zamanda hangi markaya baksam diyerek zaman kaybettirmeyecek bir çözüm olur ben senelerdir böyle kullanıyorum aynı zamanda Sony kalitesi ;)

Tavsiyem hem ucuz hem de sorunsuz çalışan PS3 kumandalarını öneririm scptoolkit uygulamasıyla PC ne Xbox kolu olarak gösterip aynı zamanda hangi markaya baksam diyerek zaman kaybettirmeyecek bir çözüm olur ben senelerdir böyle kullanıyorum aynı zamanda Sony kalitesi ;)
Tek sorun orjinal PS3 gamepad bulmak:D

Tek sorun orjinal PS3 gamepad bulmak:D

Evet gerçekten en kaliteliler belki xbox ve ps gamepadleri ama hem microsoft hem de sony'nin eski gamepadlerini orjinal olarak bulmak imkansıza yakın bir durumda. Belki 2. el bulunur ama 2. el ürün almaya pek sıcak bakamıyorum ben.

Geri
Yukarı