PC için gamepad önerisi

İATALAY

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'de kullanacağım gamepad arıyorum. Kaliteli beni yarı yolda bırakmayacak bir şey lazım. Kablolu kablosuz önemli değil FIFA Online 4 oynuyorum. Genelde yalnız analog kullanmayı sevmiyorum. Yön tuşları ile oynuyorum. Xbox kaliteli ve sorunsuz gamepad biliyorum ama onun yön tuşları altta kalıyor daha çok PS tarzı yön tuşları olursa iyi olur. Logitech gibi yuvarlak içine dizilmiş birbirine bağlı tuş istemiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yuvarlağın içine dizilmiş derken ?

PS4 tarzı istiyorsanız linkteki kablolu PS4 kolu da olabilir. Tak çalıştır kol.
"PS4 Controller Wire,PS4 Kablolu Oyun Kolu, Playstation 4 için, USB Fiş Gamepad Joystick Çift Titreşimli Turbo ve Kaymaz Saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü Bilgisayar için, Mavi Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol" PS4 Controller Wire,PS4 Kablolu Oyun Kolu, Playstation 4 için, USB Fiş Gamepad Joystick Çift Titreşimli Turbo ve Kaymaz Saplı, PlayStation 4/Pro/Slim/PC/Dizüstü Bilgisayar için, Mavi Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

Sony PlayStation®5 - DualSense™ Kablosuz Kumanda Kozmik Kırmızı : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol bütçe belirtmemişsin Xbox gibi bir şey istemişsin onunda fiyatı belli en iyi alıncak gamepad bu.

Kusura bakmayın ilk defa konu açıyorum, konu açarken 300 1000 TL yazdım ama olmamış herhalde. DualSense şu an aklımda ve almaya yakın olduğum bir gamepad yalnız PC'ye takınca örnek veriyorum top direğe çarptı titremesi gerekiyor ama titreme işlevi falan çalışmıyormus. DualSense kalitesinde başka gamepad vardır kullanlar illaki cevap verir diye konu açma fikri geldi aklıma.
FIFA için en iyisini alacaktım Xbox aldım alışık olduğum için sonra iade ettim, DualShock 4 aldım çok memnunum vallahi (FIFA22 oyuncusuyum).
Dualshock 4 piyasada çakma replika çok var inanın ayırt edemem ben gider nerede dolandırıcı var onu bulurum. Sıfır çok aradım orijinal bulamadım ama. Dualsense ile arasında fark var mı acaba? Mesela siz oyun oynarken titreşim özelliği falan çalışıyor mu?

Kusura bakmayın ilk defa konu açıyorum, konu açarken 300 1000 TL yazdım ama olmamış herhalde. DualSense şu an aklımda ve almaya yakın olduğum bir gamepad yalnız PC'ye takınca örnek veriyorum top direğe çarptı titremesi gerekiyor ama titreme işlevi falan çalışmıyormus. DualSense kalitesinde başka gamepad vardır kullanlar illaki cevap verir diye konu açma fikri geldi aklıma.

DualShock 4 piyasada çakma replika çok var inanın ayırt edemem ben gider nerede dolandırıcı var onu bulurum. Sıfır çok aradım orijinal bulamadım ama. DualSense ile arasında fark var mı acaba? Mesela siz oyun oynarken titreşim özelliği falan çalışıyor mu?

Oyun desteği önemli diye biliyorum Call of Duty de o özellikler çalışıyor fakat diğer oyunları bilmiyorum onu araştırman gerekiyor ki yine de normal bir gamepade göre avantajlı ben koyu bir Xbox gamepad fanıyım fakat DualSense cidden çok başarılı malzeme kalitesi joystick hissiyatı çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı