PC için gamepad önerisi

Kusura bakmayın ilk defa konu açıyorum, konu açarken 300 1000 TL yazdım ama olmamış herhalde. DualSense şu an aklımda ve almaya yakın olduğum bir gamepad yalnız PC'ye takınca örnek veriyorum top direğe çarptı titremesi gerekiyor ama titreme işlevi falan çalışmıyormus. DualSense kalitesinde başka gamepad vardır kullanlar illaki cevap verir diye konu açma fikri geldi aklıma.

DualShock 4 piyasada çakma replika çok var inanın ayırt edemem ben gider nerede dolandırıcı var onu bulurum. Sıfır çok aradım orijinal bulamadım ama. DualSense ile arasında fark var mı acaba? Mesela siz oyun oynarken titreşim özelliği falan çalışıyor mu?

Tabii ki dokunmatik yüzeyine kadar her şey çalışıyor orijinal bulmak çakma bulmaktan daha kolay vallahi hocam :D Hepsiburada gibi sitelerde satıcının Sony olduğu bazı yerlere falan bakın gerek de yok orijinal bandrollü ürün ve fiyatı da pahalıysa orijinaldir zaten.

Tabii ki dokunmatik yüzeyine kadar her şey çalışıyor orijinal bulmak çakma bulmaktan daha kolay vallahi hocam :D Hepsiburada gibi sitelerde satıcının Sony olduğu bazı yerlere falan bakın gerek de yok orijinal bandrollü ürün ve fiyatı da pahalıysa orijinaldir zaten.

Sağ ol kanka DualSense aldım 😁😁

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı