PC için Gamepad önerisi

• Konuyu başlatan dexa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 829
Kendim de kullanıyorum. Yaklaşık 8-9 ay oldu bir sıkıntı yaşamadım.

İşte aradığım yorum. Bende şu an bu gamepad i almayı planlıyorum. Müsadenizle birkaç soru sormak istiyorum.
  1. Ölü bölge durumu nedir? Bazı kollarda çok fazla oluyor.
  2. RT VR lt tuşları kademeli mi? Misal araba sürerken RT'ye az basınca gazı az verip çok basınca gazı çoğaltıyor mu?
  3. Son olarak da pilli mi bataryalı mı? Tam dolu pil ya da batarya ile tahmini kaç saat kullanılıyor.
Eğer cevap verebilirsen çok memnun kalırım.

İşte aradığım yorum. Bende şu an bu gamepad i almayı planlıyorum. Müsadenizle birkaç soru sormak istiyorum.
  1. Ölü bölge durumu nedir? Bazı kollarda çok fazla oluyor.
  2. RT VR lt tuşları kademeli mi? Misal araba sürerken RT'ye az basınca gazı az verip çok basınca gazı çoğaltıyor mu?
  3. Son olarak da pilli mi bataryalı mı? Tam dolu pil ya da batarya ile tahmini kaç saat kullanılıyor.
Eğer cevap verebilirsen çok memnun kalırım.
Şarj edilebilen lityum pili var. Tek şarjda 20-30 saat kadar kullanıyorum tam test etmedim. Forza Horizon serisini çok seven birisiyim ve bir problem yaşamadım. Arabayı rahatça kullanabiliyorum. Gaz verip kesme konusunda hiç sıkıntı yok, hangi hızda gitmek istersem o hızda sabit gidebiliyorum. Ölü bölgeden dolayı bir sıkıntı çekmedim ancak inceleme videolarında bir miktar ölü bölge olduğunu görmüştüm ama dediğim gibi ben bir problem yaşamadım. Kafaya takılacak bir konu değil. Gamepad'in eksi olarak sayılabilirse tek eksisi biraz küçük olması ancak alıştıktan sonra problem olmuyor. Ha bu arada cihazda bluetooth bağlantısı da var ve telefon tutacağı da bulunuyor.

Şarj edilebilen lityum pili var. Tek şarjda 20-30 saat kadar kullanıyorum tam test etmedim. Forza Horizon serisini çok seven birisiyim ve bir problem yaşamadım. Arabayı rahatça kullanabiliyorum. Gaz verip kesme konusunda hiç sıkıntı yok, hangi hızda gitmek istersem o hızda sabit gidebiliyorum. Ölü bölgeden dolayı bir sıkıntı çekmedim ancak inceleme videolarında bir miktar ölü bölge olduğunu görmüştüm ama dediğim gibi ben bir problem yaşamadım. Kafaya takılacak bir konu değil. Gamepad'in eksi olarak sayılabilirse tek eksisi biraz küçük olması ancak alıştıktan sonra problem olmuyor. Ha bu arada cihazda Bluetooth bağlantısı da var ve telefon tutacağı da bulunuyor.

Teşekkür ederim. Amazon'dan MSI GC30 V2 almıştım indirimde. 2 defa sorunlu ürün geldi. 3. yolda. Sorunsuz gelirse kullanırım eğer yine problemli gelirse Trust bosı alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı