PC için gamepad önerisi

beckner7

Centipat
Daha fazla  
Ben PC için gamepad almak istiyorum. Şu anlık DualShock 4 ile DualSense 5 arasında kaldım. DualSense 5 bütçemi çok zorluyor ama aradaki farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum. Siz ne önerirsiniz?

Hem DualShock 4 hem de DualSense kullanan ve çok memnun biri olarak şunu söyleyebilirim destekli Sony oyunlarında Uncharted 4 ve Spider-Man, The Last of Us gibi oyunlarda haptic feedback ve adaptif tetik harbiden çok ayrı bir deneyim katıyor. Ve bence DualSense ele daha raht oturan bir kol. Ama bütçene uymuyorsa DualShock 4'ün tetik ve titreşim dışında bir farkı yok alınabilir.

Dual Sense, bilgisayarda da (oyunun dualsense desteklemesi gerek) l2 r2 ayarlama özelliğine sahip. Bir kere aldığımız cihazlar sonuçta. Biraz daha diş sıkabilirsiniz veya Xbox kolu da işinizi fazlasıyla görecektir.

Hatta benim de param yoktu ara çözüm olarak zamanında Polosmart'ın BİM'de satılan DualShock 4'ünü almıştım o da hala sağlam ve sorunsuz ama orijinal kol bir başka hasssas ve pil olarak daha uzun süre gidiyor orijinal kollar.

Ben PC için gamepad almak istiyorum. Şu anlık DualShock 4 ile DualSense 5 arasında kaldım. DualSense 5 bütçemi çok zorluyor ama aradaki farka değer mi diye düşünmeden edemiyorum. Siz ne önerirsiniz?
Monster clutch gamepadler kronik sıkıntılı kullanan birkaç arkadaşım vardı şikayet ettiler. Logitech F710' da bakabilirsin veya bütçeni biraz daha zorlayıp DualShock 4 v2 almanı öneririm. Steam destekli bir kontrolcü. İleride sana sıkıntı da çıkarmayacağı için kafan rahat olur.

DualSense, bilgisayarda da (oyunun DualSense desteklemesi gerek) L2 r2 ayarlama özelliğine sahip. Bir kere aldığımız cihazlar sonuçta. Biraz daha diş sıkabilirsiniz veya Xbox kolu da işinizi fazlasıyla görecektir.

Oyunları Steam'den oynarsan dulasensin Xbox kolundan farkı yok. Ben de kararsız kalmıştım ama aradaki fiyat farkı ve pil masrafından dolayı DualSense aldım çok memnunum.

Elin Xbox değil de PS düzenine alışıksa ve oyunları Steam'den alıyorsan 0 sıkıntıyla her oyunu oynayabilirsin. Bütçene ve oynadıklarına uygun olarak seçimini yap. Sony oyunlarını oynuyorum ama PS5 alamadım diyorsan (bu kişi benim) DualSense işle PS5 deneyimini Sony oyunlarında veya destekleyen oyunlarda deneyimleyebilirsin veya ben Sony değil de başka oyunları oynuyorum diyorsan DS4 daha mantıklı ama onun da orijinalinin fiyatı neredeyse aynı dualsensle.

Yeni konular

Geri
Yukarı