PC için gamepad önerisi

MUH1

Decapat
Daha fazla  
PC için gamepad bakıyorum daha. F710 düşünüyordum ama L2-R2 tuşlarının yapısı farklı ve çok rahatsız etti beni.

(Yorumlarda şunu gördüm kol Wireless olmasına rağmen içinden Wireless adaptörü çıkmıyor. Fiyatının ucuz olmasının sebebi bu sanırım. Buna rağmen geçen hafta 600 adet satılmış)

Düşünüyorum ama fiyat 1200 yazıyor. Bilgisi olan veya satın alan var mı orijinal mi? Başka önerisi olan var mı?

Xbox kolunu Bluetooth ile kullanabilirsiniz. Sistemde Bluetooth yoksa Bluetooth adaptör de alabilirsiniz. Pembe olması sorun değilse alabilirsiniz.

PC için gamepad bakıyorum daha. F710 düşünüyordum ama L2-R2 tuşlarının yapısı farklı ve çok rahatsız etti beni.

(Yorumlarda şunu gördüm kol Wireless olmasına rağmen içinden Wireless adaptörü çıkmıyor. Fiyatının ucuz olmasının sebebi bu sanırım. Buna rağmen geçen hafta 600 adet satılmış)

Düşünüyorum ama fiyat 1200 yazıyor. Bilgisi olan veya satın alan var mı orijinal mi? Başka önerisi olan var mı?
Geçen gün xbox 9. Nesil 1300 tlye düşmüştü bi bak istersen. Ama şahsen 2. El xbox, F710 dan iyidir.

Ekleme : link açılmamıştı. Xbox ı yapıştır 😃

Geçen gün Xbox 9. nesil 1300 TL'ye düşmüştü bir bak istersen. Ama şahsen 2. el Xbox, F710'dan iyidir.

Ekleme: Link açılmamıştı. Xbox'ı yapıştır 😃

Benim attığım da 1300 civarında Xbox. Attığım linktekini satın aldım. Geldiğinde değerlendirme yapacağım burada. Tek sıkıntı renk pembe. Bakalım nasıl olacak 😄😄

Ben rengi çok beğendim.😂

c2dba485-50ba-463f-bba1-2b17986cd047.jpg

Bence güzel ne diyorsun :)

Geri
Yukarı