PC için gamepad önerisi

İkisininde kullanıyorum.
Ergonomi istiyorsan Xbox 9.nesil pil olayı power bankla bile çözülür.
Özellik istiyorsan Dualsense toucpad dahil kullanıyorsun artı olarak resmi kablosuz destek geldi ps5 de nasıl çalışıyorsa kendi oyunlarında o şekilde.

Yanına bir tane USB dongle alırsınız.
Sormak isteidğim bir kaç şey var trendyol neden akakçede bulunmuyor?
Acaba trendyolda orijinal satıcı değil mi çünkü kullanıcı yorumlarına baktım madur olan çok insan varmış
1900e n11den almalı sanırsam?

İkisininde kullanıyorum.
Ergonomi istiyorsan Xbox 9.nesil pil olayı power bankla bile çözülür.
Özellik istiyorsan Dualsense toucpad dahil kullanıyorsun artı olarak resmi kablosuz destek geldi ps5 de nasıl çalışıyorsa kendi oyunlarında o şekilde.
Dualsense çok iyi ama hem pc uyumu için hem de sempati beslediğimdne dolayı xbox kolu almayı düşünüyorum 😄
Fazla bir şey kaybetmem diye düşünüyorum ne de olsa bu xbox

Son düzenleme:
Sormak isteidğim bir kaç şey var trendyol neden akakçede bulunmuyor?
Acaba trendyolda orijinal satıcı değil mi çünkü kullanıcı yorumlarına baktım madur olan çok insan varmış
1900e n11den almalı sanırsam?

Dualsense çok iyi ama hem pc uyumu için hem de sempati beslediğimdne dolayı xbox kolu almayı düşünüyorum 😄
Fazla bir şey kaybetmem diye düşünüyorum ne de olsa bu xbox
Akakçe'de bazen bazı siteler gözükmüyor. Ayrıca yorumu az olan satıcılardan katiyen almayın.

Sormak isteidğim birkaç şey var Trendyol neden Akakçe'de bulunmuyor?
Acaba Trendyol'da orijinal satıcı değil mi çünkü kullanıcı yorumlarına baktım mağdur olan çok insan varmış
1900e N11'den almalı sanırsam?

DualSense çok iyi ama hem PC uyumu için hem de sempati beslediğimdne dolayı Xbox kolu almayı düşünüyorum 😄
Fazla bir şey kaybetmem diye düşünüyorum ne de olsa bu Xbox

Tercih senin tabii ki ama forzda bile adaptif trigerlerı aktif program ile Xbox sadece ergonomik artısı yok uyuyumluk vs çok problem değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı