PC için Xbox kolu mu yoksa DualSense mi?

18BME44

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Geleceğin Mekatronik Mühendisi
PC için DualSense mi Xbox kolu mu alsam bilemedim DSX gibi uygulamalarla DualSense'yi de kullanabiliyoruz diye biliyorum aralarında çok büyük bir fiyat farkıda yok hangisini almalıyım?

DualSense'nin özelliği çok hoşuma gidiyor ama DSX dışında kullanabiliyor muyuz bilmiyorum.

PC için DualSense mi Xbox kolu mu alsam bilemedim DSX gibi uygulamalarla DualSense'yi de kullanabiliyoruz diye biliyorum aralarında çok büyük bir fiyat farkıda yok hangisini almalıyım?

DualSense'nin özelliği çok hoşuma gidiyor ama DSX dışında kullanabiliyor muyuz bilmiyorum.

Xbox 9. nesil daha iyi olur PC için.

PC de Xbox konsolu daha çok destekliyor DualSense bazı oyunlar destekleyemiyor o yüzden uygulama ile oynamanız gerekiyor bu da bir yerden sonra işkenceye dönüyor tavsiyem Xbox konsolu almanız.

Peki hangi siteden almalıyım internette sahtesi çok dolaşıyor Amazon Almanya'dan almayı düşünüyorum.

Peki hangi siteden almalıyım internette sahtesi çok dolaşıyor Amazon Almanya'dan almayı düşünüyorum.

Hocam MediaMarkt, Vatan Computer, Teknosa gibi yerlerden almanızı öneririm eğer internetten alacağım diyorsanız Amazon'dan Hepsiburada'dan alabilirsin ama yorumlara satıcılara dikkat et internetten alacaksan dikkatli olmalısın.

Geri
Yukarı