PC için gamepad önerisi

Attığınız kolu deneyimlemedim ama çok duydum forumda. Duyduğuma göre gerçekten çok kaliteli kol.

Kendim deneyimledim diyorum, gene gidiyor 'arkadaşımda çakma DualShock var' diyor kafayı yedim resmen :D.
Kendim kullanıyorum hocam 8BitDo Ultimate C modelini, hissiyatı olsun ergonomisi olsun çok kaliteli kol, bırakın böyle dandik DualShock'ları.
8. nesil Xbox kolu ayarında bir kol hocam 8BitDo Ultimate C.

Kendim deneyimledim diyorum, gene gidiyor 'arkadaşımda çakma DualShock var' diyor kafayı yedim resmen :D.
Kendim kullanıyorum hocam 8BitDo Ultimate C modelini, hissiyatı olsun ergonomisi olsun çok kaliteli kol, bırakın böyle dandik DualShock'ları.
8. nesil Xbox kolu ayarında bir kol hocam 8BitDo Ultimate C.

Hocam vallahi ben Xbox tarzı kol sevmiyorum önerebileceğin PS4 tarzı kol muadili varsa söyle ona bakalım.

Hocam vallahi ben Xbox tarzı kol sevmiyorum önerebileceğin PS4 tarzı kol muadili varsa söyle ona bakalım.

Xbox tarzı kol sevmiyorsan dandik kolları almaya muhtaçsın kanka.
PS4 tarzı kol muadillerini bırak PlayStation kolları Windows'ta düzgün çalışmıyor zaten.
Xbox kollarına alışmaktan başka çaren yok.

Xbox tarzı kol sevmiyorsan dandik kolları almaya muhtaçsın kanka.
PS4 tarzı kol muadillerini bırak PlayStation kolları Windows'ta düzgün çalışmıyor zaten.
Xbox kollarına alışmaktan başka çaren yok.

Orijinal PS4 kolu çalışır mı Windows'ta.

Orijinal PS4 kolu çalışır mı Windows'ta.

DS4 PC için gerçekten çok sıkıntılı, orijinalini alsan bile PC'de kullanmak için 2-3 tane program indirmek gerekiyor. Xbox kolunun PC optimizasyonu gerçekten çok iyi.

Bir alışamadım şu Xbox koluna çok garip geliyor bana vallahi.

Bana göre ergonomik olması daha iyi, çocukluğumu PS ile geçirmemden dolayı xboxa zor alıştım ama şu an Xbox daha hoş geliyor.

Geri
Yukarı