PC için gamepad önerisi

yoklan

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde gamepadimi düşürüp kırdığım için yeni gamepad arayışındayım. Evde eskiden kalma 2 tane orijinal XBOX360 kolu var ancak PC'ye bağlamak için olan aparatları ya çok zor bulunuyor ya da fiyat olarak biraz uçuklar. Logitech F310 ya da F710'da karar kılmıştım ancak sonradan alma dediler malzeme kalitesi olsun falan kötü dediler. Biraz daha üstüne koyup Xbox 9. nesil veya DualSense alınır mı? Yoksa Logitech'ler yeterli kalır mı? Önerilerinizi bekliyorum.

Ben Xbox 9. Nesil kullanıyorum çok memnunum. Windows'tan dolayı PC'ye çıkan bütün oyunlar Xbox destekliyor üstelik. DualSense'nin tetik PC de olmuyor ve Xbox kullanım olarak bence daha rahat. Logitech iyi değil diyende var kötü diyen de, onun için bir şey diyemem.:d

F serisi hakkında doğru söylemişler, taş devrinden kalma çok eski bir gamepad serisi. Logitech bile unutmuştur bu seriyi.
3-4 ay sonra yeni Xbox kontrolcüsü gelecek tetik titreşimi gibi DualSense benzeri özelliklerle gelecek isterseniz bekleyebilirsiniz.
Şu an PC için en iyi seçenek Xbox 9. nesil, Xbox için yanına şarjlı pil ve şarj aleti almanız gerektiğini de unutmayın tabii kablosuz kullanmak isterseniz. Kablolu olarak da kullanılabiliyor.
DualSense ise eski oyunlarda çalıştırmak için ek programlara ihityaç duyuyor, yeni oyunlarda da DualSense bağlasanız bile Xbox arayüzü görünme gibi sorunları var.

Hocam F710 da bende var Xbox controllerda ama eğer bütçen varsa Xbox kontrolcüsü al geç Logitech F710 da çok fazla kopma oluyor RT ve lt tuşları çok sert bence F310 da ise titreşim yok iyi bir hissiyat alamadım.

F serisi hakkında doğru söylemişler, taş devrinden kalma çok eski bir gamepad serisi. Logitech bile unutmuştur bu seriyi.
3-4 ay sonra yeni Xbox kontrolcüsü gelecek tetik titreşimi gibi DualSense benzeri özelliklerle gelecek isterseniz bekleyebilirsiniz.
Şu an PC için en iyi seçenek Xbox 9. nesil, Xbox için yanına şarjlı pil ve şarj aleti almanız gerektiğini de unutmayın tabii kablosuz kullanmak isterseniz. Kablolu olarak da kullanılabiliyor.
DualSense ise eski oyunlarda çalıştırmak için ek programlara ihityaç duyuyor, yeni oyunlarda da DualSense bağlasanız bile Xbox arayüzü görünme gibi sorunları var.
F serisi işimi görür diye düşünüyordum ama kimle konuşsam Xboxa yöneltiyor. Bazı sitelerde 2300e kadar düşüyor sanırsam oralardan alacağım gibi.

Hocam F710 da bende var Xbox controllerda ama eğer bütçen varsa Xbox kontrolcüsü al geç Logitech F710 da çok fazla kopma oluyor RT ve lt tuşları çok sert bence F310 da ise titreşim yok iyi bir hissiyat alamadım.
Tamamdır teşekkürler

F serisi işimi görür diye düşünüyordum ama kimle konuşsam Xbox'a yöneltiyor. Bazı sitelerde 2300e kadar düşüyor sanırsam oralardan alacağım gibi.

Tamamdır teşekkürler.

Rica ederim ha F710 F310 fiyat performans olarak düşünürsek fena değiller ama dediğim gibi Xbox Controller daha iyi.

Geri
Yukarı