PC için hangi PS4 kolu daha iyi?

Baran Ayvazson

Decapat
Makaleler
1
Yer
Muspelheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bilgisayarda oyun oynarken kullanmak için bir PS 4 kolu almayı düşünüyorum. İlk başta şunu almayı düşündüm https://www.hepsiburada.com/dobe-ps4-joystick-dualshock-4-v2-oyun-kolu-siyah-p-HBV00000VB9QI sonra şunu gördüm. https://www.hepsiburada.com/dobe-ps4-joystick-dualshock-4-v2-oyun-kolu-titanium-blue-p-HBV00000VB9QA ikincisi hem renkli hem daha ucuz sizce hangisini almalıyım?
İkisi de aynı marka ve aynı satıcı sadece renkler ve fiyatları farklı karar sizin. Aralarında kalite olarak bir fark olacağını sanmıyorum.

2. el orijinal DS4 bakın bence. DS4 PC'de kullanılmaz diyenlere bakmayın neredeyse; Wolfenstein II, Titanfall 2, CoD Black Ops 3 sonrası Call of Duty oyunlarında, Rise of The Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Mortal Kombat X, 11, Unity'den sonraki AC oyunlarında, Detroit: Become Human, FIFA 22'de kol hiçbir program gerektirmeden tanıyor ve üçgen kare orijinal semboller çıkıyor.

2. el orijinal DS4 bakın bence. DS4 PC'de kullanılmaz diyenlere bakmayın neredeyse; Wolfenstein II, Titanfall 2, CoD Black Ops 3 sonrası Call of Duty oyunlarında, Rise of The Tomb Raider, Shadow of the Tomb Raider, Mortal Kombat X, 11, Unity'den sonraki AC oyunlarında, Detroit: Become Human, FIFA 22'de kol hiçbir program gerektirmeden tanıyor ve üçgen kare orijinal semboller çıkıyor.
Bulunabiliyorsa 2. El mantıklı olabilir. Ama orada bile fiyatlar çok iyi değil.
Ayrıca neden gülücük attınız anlamadım. Ben DS4 PC'de kullanılmaz demek istemedim, orijinal olmayan bir ürüne para vermek saçma dedim.
Ayrıca hocamın attığı ürünlerin yorumlarında da belirtilmiş. Analoglar özellikle çok sıkıntı yapıyor o kollarda.

Bulunabiliyorsa 2. El mantıklı olabilir. Ama orada bile fiyatlar çok iyi değil.
Ayrıca neden gülücük attınız anlamadım. Ben DS4 PC'de kullanılmaz demek istemedim, orijinal olmayan bir ürüne para vermek saçma dedim.
Ayrıca hocamın attığı ürünlerin yorumlarında da belirtilmiş. Analoglar özellikle çok sıkıntı yapıyor o kollarda.
Pardon yorumunu görmemişim kusura bakma alıyorum o gülücüğü oradan.

Yeni konular

Geri
Yukarı