PC için hikayeli oyun önerisi

Yusuf663

Hectopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
RAM
2X4 8GB 2666MHz Micron
Ekran kartı
RX6500XT
Yeni bilgisayar aldım ve hikayeli oyunlar oynamak istiyorum. Hangi tür oyunlardan zavk aldığımı ben de bilmiyorum. Korku ve gerilim harici her türden önerebilirsiniz. Daha önce neredeysee hiç hikayeli oyun bitirmedim ama CoD MW 2, Age of Empires III, GTA V (yarısını oynadım sarmadı sonradan bıraktım),punch club bu oyunları bitirdim. Bugün Metro 2033 indirdim fakat oyun beni çok gerdi biraz korkutucu bir oyun belki devam ederim ama şu an ara verdım. Sistem özelliklerine göre de önerirseniz sevinirim kaldırabileceği oyunlar olsun.
İşlemci: Ryzen 3 3200G.
Ekran kartı: RX 6500 XT.
RAM: 2x4 8 GB.

Battlefield serisi, The Walking Dead serisi, The Wolf Among Us, Batman The Telltale series.

Metro serisi bana göre gerici değil ve atmosferi çok iyidir. Sevmeyi deneyin iyi yorumlarına felan bakın. Ayrıca önerim olarak Witcher 3 oynamadan oyuncuyum deme.

My Friend Pedro. Güzel bir oyun emin ol ki oyunu bitirdikten sonra tekrar başlarsın ama bunun sebebi çok iyi bir hikayesi olması değil.

Hocam o oyun çok pahalı bir oyuna o kadar para vermek saçma geliyor yoksa bende çok oynamak istiyorum.
Metro serisi bana göre gerici değil ve atmosferi çok iyidir. Sevmeyi deneyin iyi yorumlarına felan bakın. Ayrıca önerim olarak Witcher 3 oynamadan oyuncuyum deme.
Hocam bu değişik bir canavar var arada bir çıkıp kayboluyor konuşuyor falan o korkutuyor beni biraz tırsağımda.

Kesinlikle Dying Light, The Witcher 3 ve Vampyr oyunlarına bir göz gezdirmenizi öneririm. Özellikle Dying Light ve Witcher 3 her bakımdan güçlü olan oyunlar. Dying Light dövüş mekaniği olsun, hikayenin ilerleyişi ve bağlanışı olsun, parkur mekaniği dahil pek çok konuda kendisini son zamanda tekrar oynatmaya mecbur bıraktı. Zaten şu an indirimde Witcher 3 ve Dying Light, hemen bakınız.

Geri
Yukarı